21 listopada 2022

Reprezentacja Polski w nowych strojach!

Związek Piłki Ręcznej w Polsce w oficjalnym spocie promocyjnym zaprezentował nowy komplet strojów reprezentacji Polski na sezon 2022/2023. Koszulki wyprodukowała firma JOMA – oficjalny dostawca sprzętu sportowego reprezentacji Polski.

Nowe trykoty reprezentacji Polski łączy biel i czerwień. Barwy polskiej flagi, występują na koszulkach w formie małych geometrycznych rysunków, które łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Historycznie biel reprezentuje Orła Białego, a karmazynowy pasek – kolor herbu. W zależności od kompletu są one ułożone w różny sposób: w pierwszym zestawie biel jest kolorem wiodącym, występuje rysunek w szarości i czerwone rękawy z efektem optycznym w czerwieni. W drugim komplecie przód i tył są czerwone, a rękawy białe, zaś obu częściom towarzyszą szkarłatnoczerwone detale.

Orzeł Biały z herbu Polski pojawia się w przedniej części jako nadruk sublimacyjny we wcześniej wspomnianych kolorach. Oficjalna kolekcja nowych koszulek utrzymana jest w klasycznym stylu z okrągłym dekoltem, regularnym wzorem i szwami Flatlock, które zapobiegają otarciom ciała u zawodników. Rękawy natomiast są typu raglanowego, aby zapewnić większą swobodę ruchów.

Oprócz koszulek kompletna kolekcja Joma na sezon 2022/2023 jest uzupełniona o szeroką linię odzieży treningowej, na którą składają się bluzy, koszulki, spodenki, spodnie, odzież wierzchnia i akcesoria oraz odrębna linia odzieży rekreacyjnej.

Charakterystyka techniczna

Produkty firmy Joma są cenione za jakość i właściwości technologiczne, które znalazły zastosowanie w koszulkach Związku Piłki Ręcznej w Polsce. Produkty, które zostaną wystawione na sprzedaż, również będą spełniały te same standardy jakości. W ten sposób kibice będą mogli cieszyć się takimi samymi korzyściami, jak zawodnicy klubu. Jest to wyłączna inicjatywa firmy Joma, której celem jest utrzymywanie doskonałości, która charakteryzuje jej produkty.

Koszulki wykonane są z rozciągliwego poliestru, który wyróżnia się wysoką jakością i elastycznością oraz bardzo dobrą wytrzymałością i łatwością utrzymania.

Przyczynia się do tego również system FLATLOCK z płaskimi szwami, które zapobiegają otarciom oraz zapewniają elastyczność i swobodę ruchów. Jeśli chodzi o koszulki Polskiego Związku Piłki Ręcznej, wygoda została zoptymalizowana dzięki rozmieszczeniu szwów. Można je znaleźć tylko w mniej wrażliwych strefach. Na przykład szwy po bokach są przesunięte w kierunku pleców, części ciała która jest mało wrażliwa na tego typu niewygody. Jeśli chodzi o detale, technika sublimacyjna sprawia, że tkanina jest lekka, elastyczna i wygodna, a brak szwów sprawia, że otarcia i dyskomfort znikają.

Reprezentację Polski w nowych strojach będzie można zobaczyć już w trakcie najbliższych spotkań 4 Nations Cup. 28. grudnia w Tauron Arenie, Biało-Czerwoni rozegrają trzy mecze w towarzyskie w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata, które już w styczniu rozpoczną się w Polsce i Szwecji. Reprezentacyjne koszulki od dziś będą dostępne w sprzedaży tylko w oficjalnym sklepie ZPRP Handball Polska tutaj.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest