29 kwietnia 2023

W Brazylii wystartował IHF BEACH HANDBALL GLOBAL TOUR 2023

W brazylijskiej Maricae trwa IHF Beach Handball Global Tour 2023. Impreza zainaugurowała 26 kwietnia, a medalistów poznamy w niedzielę 30 kwietnia.

Turniej w Marica jest wydarzeniem otwierającym trasę w 2023 roku. Do Brazylii przyjechały drużyny narodowe z Argentyny, Brazylii, Chile, Meksyku, Portugalii, Urugwaju i USA. W cztery dni rozgrane zostaną 34 spotkania. Wszystkie są dostępne na żywo i za darmo na oficjalnym kanale IHF Competitions na YouTube.

W rywalizacji kobiet występują drużyny Argentyny, Chile, Meksyku, USA oraz gospodarz imprezy Brazylia. W turnieju mężczyzn mamy przedstawicieli Argentyny, Chile, Portugalii, Urugwaju, USA

W przeddzień otwarcia pierwszego etapu IHF Beach Handball Global Tour 2023, Fernando Posada (członek grupy roboczej IHF Beach Handball), Hristo Boskoski (członek centrali IHF odpowiedzialny za piłkę ręczną plażową) i Mario Bernardes (Portugalska Federacja Piłki Ręcznej) zorganizowali konferencję prasową.

Omówiono szereg tematów, w tym dalszą ścisłą współpracę IHF z Międzynarodowym Komitetem Olimpijskim (MKOl) w związku z pracą nad możliwym włączeniem piłki ręcznej plażowej do programu Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles w 2028 roku.

Cały artykuł znajduje się tutaj: https://www.ihf.info/media-center/news/brazilian-sand-ready-action

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest