12 maja 2023

Zapowiedź 25. kolejki Ligi Centralnej

W najbliższy weekend odbędzie się przedostatnia kolejka Ligi Centralnej.

Lider i zwycięzca rozgrywek na własnym terenie podejmie MKS Olimpię Medex Piekary Śląskie. Start spotkania o 17:00. Równolegle rozpoczną się trzy inne mecze. KPR Autoinwest Żukowo, Śląsk Wrocław i Zagłębie Sosnowiec będą gospodarzami i ugoszczą w swoich halach kolejno Padwę Zamość, Grot Blachy Pruszyński Anilanę Łódź oraz Orlen Upstream SRS Przemyśl.

Piłkarze ręczni z Przemyśla stoją przed nie lada wyzwaniem. Aby zachować szanse na bezpieczne utrzymanie w Lidze Centralnej muszą wygrać z Zagłębiem Sosnowiec, które zwyciężyło trzy ostatnie pojedynki we własnej hali.

Sześćdziesiąt minut później kibice zgromadzeni w halach w Wieluniu i Wągrowcu usłyszą pierwsze gwizdki w 25. kolejce Ligi Centralnej. MKS Wieluń stanie do walki z Budnex Stalą Gorzów, a MKS Nielba Wągrowiec podejmie wicelidera tabeli, Handball Stal Mielec. „Czeczeńcy” potrzebują tylko jednego punktu, żeby zapewnić sobie miejsce gwarantujące udział w barażu o PGNiG Superligę.

W niedzielę, 14 maja odbędzie się tylko jeden mecz. Olsztynianie zagrają z akademikami z Białej Podlaskiej. Start spotkania o 16:00.

Wszystkie mecze Ligi Centralnej można śledzić na żywo na platformie streamingowej insports.tv. Zachęcamy do oglądania!

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest