7 grudnia 2023

Turniej Nadziei Olimpijskich 2023 dostępny w Internecie

Wszystkie spotkania tegorocznych Turniejów Nadziei Olimpijskich 2023 będą dostępne w Internecie za pośrednictwem kanału Handball Polska w serwisie YouTube. Pierwsze mecze w rywalizacji juniorów młodszych startują już w piątek 8 grudnia. Biało-Czerwoni w trakcie trzydniowych zmagań zmierzą się z rywalami ze Słowacji, Czech i Rumunii.

Turnieje Nadziei Olimpijskich rozgrywane są w państwach Grupy Wyszehradzkiej w 30 różnych dyscyplinach sportowych, a uczestnikami cyklu zawodów w kategoriach młodzieżowych są reprezentanci Czech, Słowacji, Węgier i Polski. W tym roku w ramach rywalizacji piłkarzy ręcznych w zastępstwie reprezentacji Węgier gościnnie do grona uczestników dołączy Rumunia (WIĘCEJ).

Tegoroczną areną zmagań będą małopolskie Szaflary. W rywalizacji chłopców Polskę reprezentować będą juniorzy młodsi (zawodnicy urodzeni w 2006 roku lub młodsi) pod wodzą trenera Mariusza Jurasika. Biało-Czerwoni w trakcie trzydniowych zmagań zmierzą się kolejno z rywalami ze Słowacji, Czech i Rumunii.

Transmisja ze wszystkich spotkań zostanie przeprowadzona na kanale YouTube Handball Polska. Szczegółowe adresy dostępne są poniżej.

Piątek, 8 grudnia:
16.00: Rumunia – Czechy -> TRANSMISJA
18.30: Polska – Słowacja -> TRANSMISJA

Sobota, 9 grudnia:
16.00: Słowacja – Rumunia -> TRANSMISJA
18.30: Polska – Czechy -> TRANSMISJA

Niedziela, 10 grudnia: 
10.00: Czechy – Słowacja -> TRANSMISJA
12.30: Polska – Rumunia -> TRANSMISJA

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest