2 kwietnia 2024

Zbliżający się koniec procesu akredytacyjnego na mecz Polska – Kosowo

Związek Piłki Ręcznej w Polsce przypomina o trwającym procesie akredytacyjnym na mecz Polska – Kosowo w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2024 kobiet, który odbędzie się Hali Widowiskowo-Sportowej CRS w Zielonej Górze w niedzielę 7 kwietnia o godz. 18:00. Wnioski o przyznanie akredytacji składać można wyłącznie za pośrednictwem platformy Accredito do środy 3 kwietnia do godz. 12:00.

Reprezentacja Polski kobiet w piłce ręcznej kontynuuje grę o awans na turniej EHF EURO 2024. Drugim kwalifikacyjnym przeciwnikiem Biało-Czerwonych będzie drużyna z Kosowa. Mecz, który zadecyduje o wywalczeniu promocji na Mistrzostwa Europy 2024, zaplanowano w Hali Widowiskowo-Sportowej CRS w Zielonej Górze na niedzielę 7 kwietnia na godz. 18.00.

Proces akredytacyjny na to spotkanie odbywa się wyłącznie za pośrednictwem platformy Accredito i potrwa do środy 3 kwietnia do godz. 12:00. Złożenie wniosku nie jest równoznaczne z przyznaniem akredytacji. Informacja o jej przyznaniu zostanie wysłana każdemu dziennikarzowi indywidualnie na podany adres e-mail. Wnioski złożone w inny sposób nie będą rozpatrywane.

Proces akredytacyjny dla dziennikarzy i fotoreporterów odbywa się za pośrednictwem Biura Prasowego Związku Piłki Ręcznej w Polsce w systemie Accredito (TUTAJ).

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest