4 kwietnia 2024

Kadra B i juniorki młodsze wracają na parkiety. Transmisje w Internecie (AKTUALIZACJA)

Podczas gdy seniorska reprezentacja Polski kobiet rozegra eliminacyjny dwumecz z Kosowem, którego stawką będzie awans na turniej EHF EURO 2024, Biało-Czerwone szczypiornistki rywalizować będą także na poziomach kadry B oraz juniorek młodszych. Wszystkie spotkania będzie można obejrzeć w Internecie.

Druga reprezentacja Polski pod wodzą selekcjoner Sabiny Włodek spotkała się 1 kwietnia w Cetniewie w 18-osobowym składzie (POWOŁANIA). Na zakończenie pięciodniowego zgrupowania szkoleniowego we Władysławowie Polki mają w planach towarzyski dwumecz z Norweżkami. Spotkania odbędą się w COS Cetniewo w czwartek i piątek (4 i 5 kwietnia) o godz. 17.30, a internetowe transmisje na żywo będzie można śledzić na kanale Handball Polska w serwisie YouTube (TUTAJ).

W tym samym czasie w węgierskim Siófok na południowym brzegu Balatonu rywalizować będą juniorki młodsze (zawodniczki urodzone w roku 2008 lub młodsze) pod opieką trenera Andrzeja Niewrzawy. Nasze młode kadrowiczki również rozpoczęły zgrupowanie szkoleniowe w niedzielę 1 kwietnia, a selekcjoner zaprosił do pracy 19 zawodniczek (POWOŁANIA).

Po kilku dniach spędzonych na treningach w Szczyrku Biało-Czerwone wylecą na Węgry, by wziąć udział w Turnieju Czterech Narodów razem z rówieśniczkami z Chorwacji, Rumunii oraz drużyną gospodyń. Pierwszy mecz Polki rozegrają w czwartek 4 kwietnia o godz. 15.30 przeciwko Węgierkom. Transmisje na żywo przeprowadzić ma Węgierski Związek Piłki Ręcznej za pośrednictwem swojego kanału w serwisie YouTube (TUTAJ)

Terminarz reprezentacji Polski B:
4 kwietnia, godz. 17.30: Polska – Norwegia -> TRANSMISJA
5 kwietnia, godz. 17.30: Polska – Norwegia -> TRANSMISJA

Terminarz reprezentacji Polski juniorek młodszych:
4 kwietnia, godz. 15.30: Polska – Węgry -> TRANSMISJA
5 kwietnia, godz. 18.00: Polska – Rumunia -> TRANSMISJA
6 kwietnia, godz. 12.30: Polska – Chorwacja -> TRANSMISJA

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest