Strona główna | Juniorzy młodsi | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych:

15.12-19.12.2018 – Szczyrk, COS – konsultacja szkoleniowa
19.12-22.12.2018 – Balatonboglar (Węgry) – Turniej Międzypaństwowy (HUN, AUT, ROU, POL)

_DSC7308

1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
2. Bernacik Eryk – MKS Poznań – SMS Gdańsk
3. Bykowski Igor – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Kielce
4. Domagała Damian – KS Viret CMC Zawiercie – SMS Kielce
5. Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
6. Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – SMS Gdańsk
7. Powarzyński Jakub – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
8. Radny Szymon – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
9. Rosowski Filip – SPR Wisła Sandomierz – SMS Kielce
10. Wegielewski Filip – MKS Brodnica – SMS Kielce
11. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
12. Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk
13. Krok Patryk – SPR Wybrzeże Gdańsk
14. Batyra Marcel – IL ROS Royken og Spikkestad (Norwegia)
15. Cichocki Kacper – MKS Brodnica
16. Jastrzębski Marcel – KS SPR Chrobry Głogów S.A.
17. Krawczyk Paweł – SPR Pogoń 1945 Zabrze
18. Nowak Marcel – Fuchse Berlin Handball GMBH (Niemcy) (15-19.12.18)
19. Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce

Zawodnicy rezerwowi:
Bączek Miłosz – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
Kosiba Kasper – UKS Wiertmet Libusza – SMS Kielce
Dudziak Błażej – SPR Wybrzeże Gdańsk
Ekstowicz Artur – MTS Kwidzyn
Lewalski Filip – KS Szczypiorniak Olsztyn

Kadra szkoleniowa:
Jurasik Mariusz – trener główny
Bonisławski Jakub – trener asystent
Suchowicz Sebastian – trener asystent
Szczukocki Konrad – trener przygot. motorycznego (w terminie 15-19.12.18)
Mgłosiek Marta – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników dnia 15.12.2018 (sobota) do godz. 14.00 COS Szczyrk, 43-317 Szczyrk, ul. Plażowa 8.