15 grudnia 2018

Leszek Krowicki: To będzie szybka okazja do rewanżu

Trafiliśmy na silny zespół, który doskonale znamy. Na mistrzostwach Europy przegraliśmy z Serbkami, ale teraz nadarzy się szybka okazja do rewanżu – na gorąco wyniki losowania par play-off MŚ 2019 skomentował trener kobiecej reprezentacji Polski, Leszek Krowicki.

2018.11.29 Nantes Pilka reczna, EHF Mistrzostwa Europy kobiet Francja 2018 Trening Reprezentacji Polski w Nantes N/z Leszek Krowicki Foto Rafal Rusek / PressFocus 2018.11.29 Nantes Handball EHF Euro Women's France 2018 Traning of the Polish national team Leszek Krowicki Credit: Rafal Rusek / PressFocus

Fot: Rafal Rusek / PressFocus

Szkoleniowiec dodał, że gwiazdą bałkańskiej drużyny jest Andrea Lekić. Ta czołowa zawodniczka, 31-letnia rozgrywająca, była liderką Serbek, gdy te w 2013 roku zdobyły wicemistrzostwo globu. W tym samym roku wybrano ją najlepszą piłkarką ręczną świata.

– Musimy wyeliminować błędy, które popełniliśmy w ostatnim meczu z Serbkami. W drugiej połowie oddaliśmy inicjatywę rywalkom. Naszym atutem będzie fakt, że rewanż rozegramy we własnej hali – zauważył.

Krowicki przyznał, że jego zawodniczkom dobrze się grało w Koszalinie. – Wiem, że jest w Polsce kilka innych hal, gdzie możemy liczyć również na duże wsparcie naszych kibiców – zakończył.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest