7 lutego 2019

Nowy numer magazynu Handball Polska | nr 136

136 numer Handball Polska już dostępny!

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KOLEJNYM KONKURSIE. TYM RAZEM DO WYGRANIA KOSZULKA KLUBOWA VFL LUEBECK-SCHWARTAU ORAZ TRZY NAGRODY POCIESZENIA. GADŻETY PRZEKAZAŁ PAWEŁ GENDA.

1

Czasopismo jest dystrybuowane w punktach EMPiK.
Można je również nabyć w siedzibie Związku. Zachęcamy do zakupu prenumeraty.

Zamów prenumeratę Magazynu Handball Polska!

3

W NAJNOWSZYM NUMERZE ZA TEMAT NUMERU OBRALIŚMY MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN. STRATOSFERYCZNA DANIA JAK WALEC PRZEJECHAŁA SIĘ PO RYWALACH. KOMPLET ZWYCIĘSTW DOSKONALE OBRAZUJE, ŻE ZŁOTY MEDAL DOSTAŁ SIĘ W GODNE RĘCE. ANAZLIZUJEMY GRĘ NAJLEPSZYCH PIŁKARZY RĘCZNYCHGLOBU, WSKAZUJĄC NA NOWINKI TAKTYCZNE W DYSCYPLINIE. BIAŁO-CZERWONYCH ZABRAKŁO NA TYM TURNIEJU. WYPADA MIEĆ NADZIEJĘ, ŻE TO OSTATNIA TAKA IMPREZA TEJ RANGI, W KTÓREJ NIE GRAŁA NASZA DRUŻYNA.

3

OD DWÓCH MIESIĘCY ZABIEGALIŚMY O WYWIAD Z BOGDANEM WENTĄ. PIŁKARZ RĘCZNY, TRENER, EURODEPUTOWANY, A TERAZ PREZYDENT MIASTA. BYŁY SELEKCJONER OPOWIADA O SPECYFICE PRACY W URZĘDZIE MIASTA. TERAZ JEGO BOISKIEM SĄ KIELCE.

2

Z NAZWISKIEM WENTY NIEROZWIĄZALNIE ZWIĄNY JEST BRĄZOWY MEDAL MUNDIALU WYWALCZONY W DRAMATYCZNYCH OKOLICZNOŚCIACH, W CHORWACJI. NIEDAWNO MINĘŁA 10 ROCZNIA OD TEGO SUKCESU. SPRAWDZILISMY JAK POTOCZYŁY SIĘ SPORTOWE LOSY SZESNASTKI WSPANIAŁYCH ZAWODNIKÓW.

4

INNĄ OSOBĄ, KTÓRA PRZEZ LATA BYŁA ZWIĄZANA ZE SZTABEM SZKOLENIOWYM REPREZENTACJI POLSKI, ALE W KOBIECYM WYDANIU, BYŁ ANTONI PARECKI. TERAZ NASZ SZKOLENIOWIEC ZWIĄZAŁ SIĘ Z FEDERACJĄ JAPOŃSKĄ. PERSPEKTYWA STARTU JEGO PODOPIECZNYCH W IGRZYSKACH W TOKIO JEST BARDZO KUSZĄCA.

4

W drugie stulecie działalności Związek Piłki Ręcznej w Polsce wkroczył ze sprawdzonym partnerem – Suzuki Motor Poland. ZPRP przedłużył z japońską marką motoryzacyjną umowę o współpracy.

W TYM NUMERZE 10 ODCINKIEM, AUTORSTWA WŁADYSŁAWA ZIELEŚKIEWICZA, ZAKOŃCZYLIŚMY CYKL „SPRINTEM PRZEZ HISTORIĘ POLSKIEJ PIŁKI RĘCZNEJ.

100_ZNAK_POZIOM_bialy_JPG

ZAPRASZAMY DO LEKTURY!

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest