Strona główna | Juniorzy młodsi | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

31.03 – 04.04.2019 – Warszawa – konsultacja szkoleniowa
04.04 – 07.04.2019 – Tel Awiw (Izrael) – mecze międzypaństwowe (ISR – POL)

Jurasik_kadra2002

1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
2. Bączek Miłosz – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
3. Bykowski Igor – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Kielce
4. Domagała Damian – KS Viret CMC Zawiercie – SMS Kielce
5. Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
6. Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
7. Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
8. Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski – SMS Gdańsk
9. Pacuła Wiktor – MKS Zagłębie Lubin – SMS Kielce
10. Reichel Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
11. Rosowski Filip – SPR Wisła Sandomierz – SMS Kielce
12. Tomczak Wiktor – MKS MOS Wrocław – SMS Kielce
13. Węgielewski Filip – MKS Brodnica – SMS Kielce
14. Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk
15. Wodziński Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk
16. Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce
17. Kozłowski Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn
18. Wróbel Gracjan – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

Zawodnicy rezerwowi:
Bernacik Eryk – MKS Poznań – SMS Gdańsk
Kapela Eliasz – MKS CKS-SMS Szczecin – SMS Kielce
Kosiba Kasper – UKS Wiertmet Libusza – SMS Kielce
Lewalski Filip – KS Szczypiorniak Olsztyn
Targoński Robert – KS Szczypiorniak Olsztyn
Bartkowski Jakub – MKS Truso Elbląg
Batyra Marcel – IL R.O.S. Royken OG Spikkestad (Norwegia)
Cichocki Kacper – MKS Brodnica
Krok Patryk – SPR Wybrzeże Gdańsk
Pinda Aleksander – KS VIVE Kielce

Kadra szkoleniowa:
Jurasik Mariusz – trener główny
Bonisławski Jakub – trener asystent
Suchowicz Sebastian – trener asystent
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Mgłosiek Marta – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników dnia 31.03.2019 (niedziela) do godz. 14.00 Hotel Meksyk (AWF Warszawa), 01-813 Warszawa, ul. Marymoncka 34.