Strona główna | Młodzieżowa | Młodzieżowa kadra narodowa kobiet

Młodzieżowa kadra narodowa kobiet

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki Młodzieżowej Kadry Narodowej Kobiet (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

18.04-25.04.2019 – Pruszków – zgrupowanie szkoleniowe
23.04-24.04.2019 – Pruszków – mecze międzypaństwowe POL – ROU

2018.08.12 Kielce Pilka reczna Mlodziezowe Mistrzostwa Swiata w Pilce Recznej Kobiet do lat 18  Polska - Niemcy N/z hymn druzyna Polski Foto Lukasz Sobala / Press Focus 2018.08.12 Kielce Handball IHF Youth U18 Womens World Championship 2018 Poland - Germany hymn druzyna Polski Credit: Lukasz Sobala / Press Focus

Foto: Lukasz Sobala / Press Focus

1. Cygan Katarzyna – MKS Karczew – SMS Płock
2. Dworniczuk Julia – UKS Varsovia Warszawa – SMS Płock
3. Kasprowiak Karolina – MKS PR Gniezno – SMS Płock
4. Kowalik Emilia – MOSM Tychy – SMS Płock
5. Olek Aleksandra – SPR Lublin SSA – SMS Płock
6. Pietras Julia – KMKS Kraśnik – SMS Płock
7. Sobecka Lucyna – UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno – SMS Płock
8. Stanisławczyk Kinga – MKS Zagłębie Lubin – SMS Płock
9. Wdowiak Paulina – MKS Brodnica – SMS Płock
10. Weber Weronika – UKS Vambresia Worwo Wąbrzeźno – SMS Płock
11. Zima Barbara – KS Zgoda Ruda Śląska – SMS Płock
12. Żmijewska Nicola – SPR Lublin SSA – SMS Płock
13. Haric Gabriela – SPR Gdynia
14. Przywara Daria – SPR Gdynia
15. Witkowska Wiktoria – SPR Gdynia
16. Kokolus Julia – MKS Kusy Szczecin
17. Stefaniak Wiktoria – MKS Kusy Szczecin
18. Zimny Katarzyna – MKS Kusy Szczecin
19. Stapurewicz Paulina – MKS Truso Elbląg
20. Więckowska Magda – Korona Handball Kielce
21. Zagrajek Julia – MKS Karczew

Zawodniczki pozostające w rezerwie:
Ciąćka Małgorzata – UKS Varsovia Warszawa – SMS Płock
Jobda Julia – MKS Karczew – SMS Płock
Borowska Dominika – MTS Kwidzyn
Nawara Laura – SPR Olkusz
Smodis Hanna – SPR Sośnica Gliwice

Kadra szkoleniowa:
Truszyńska Agnieszka – trenerka główna
Piechota Artur – trener asystent
Rydz Paweł – trener asystent
Lewalski Sławomir – trener przygotowania motorycznego
Adamska Paulina – statystyk
Zaucha Agnieszka – fizjoterapeutka

I. Zbiórka zawodniczek dnia 18.04.2019 (czwartek) do godz. 15.00 Comfort Biznes Pruszków, ul. Bolesława Prusa 1. 05-800 Pruszków.