5 czerwca 2019

Mistrzostwa Polski Masters 2019 w Kaliszu czas zacząć!

Już w piątek w Kaliszu, stolicy polskiego szczypiorniaka rozpoczną się Mistrzostwa Polski Masters 2019 w piłce ręcznej. W pięciu halach 53 drużyny przez dwa dni rozegrają ponad sto meczów.

– To wielka radość dla naszego miasta i wielka uczta piłki ręcznej w najstarszym mieście w Polsce. Będziemy gościć ponad 800 zawodników. Dziękujemy organizatorom ponieważ jest to nie lada przedsięwzięcie – mówi wiceprezydent Kalisza, Grzegorz Kulawinek To będzie wspaniałe widowisko, na które zapraszam wszystkich mieszkańców– dodaje.

Mistrzostwa Polski Masters 2019 rozpoczną się 7 czerwca wspólnym przemarszem uczestników rozgrywek przez miasto – Pochód rozpocznie się przed Basztą Dorotką. Będą i uczestnicy mistrzostw, i dzieci. Zaprosiliśmy też zawodników drużyn ligowych piłki ręcznej. Wszyscy w klubowych koszulkach. Będzie więc radośnie i kolorowo – zapowiada Jarosław Łuczak, prezes KPR Szczypiorno Kalisz, gospodarza mistrzostw.

Mecze grupowe zostaną rozegrane na pięciu halach sportowych w Gołuchowie i Kaliszu w sobotę 8 czerwca, natomiast finały w niedzielę 9 czerwca w hali Arena. Organizatorzy spodziewają się emocjonującego, sportowego widowiska.

Mecze na żywo będzie można oglądać na stronie zobacz.tv.

Rozgrywkom towarzyszyć będą liczne atrakcje, także dla najmłodszych, konkursy i licytacje charytatywne.

Wstęp na mecze jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na temat terminarza rozgrywek można znaleźć na stronie turnieju – TUTAJ.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest