Strona główna | Juniorzy młodsi | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Pruszkowie w terminie 08-15.09.2019 r.

  1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  2. Bączek Miłosz – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  3. Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
  4. Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce
  5. Kapela Eliasz – MKS CKS-SMS Szczecin – SMS Kielce
  6. Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Gdańsk
  7. Pacuła Wiktor – MKS Zagłębie Lubin – SMS Kielce
  8. Reichel Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  9. Rosowski Filip – SPR Wisła Sandomierz – SMS Kielce
  10. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
  11. Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk
  12. Krawczyk Paweł – SPR Pogoń 1945 Zabrze
  13. Mokracki Wiktor – MTS Kwidzyn
  14. Nowak Marcel – Fuechse Berlin – Niemcy
  15. Powarzyński Jakub – SPR Wybrzeże Gdańsk
  16. Poźniak Kornel – LKPR Moto-Jelcz Oława Sp. z o.o.
  17. Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce
  18. Śliwiński Maksymilian – KS Warszawianka Warszawa
  19. Wodziński Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk
  20. Wołowicz Łukasz – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
  21. Wróbel Gracjan – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Bykowski Igor – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Kielce
  2. Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
  3. Kosiba Kasper – UKS Wiertmet Libusza – SMS Kielce
  4. Cichocki Kacper – MKS Brodnica
  5. Jastrzębski Marcel – KS SPR Chrobry S.A.
  6. Kozłowski Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn
  7. Michalak Arkadiusz – MKS MOS Wrocław
  8. Targoński Robert – KS Szczypiorniak Olsztyn

Kadra szkoleniowa:
Jurasik Mariusz – trener główny
Bonisławski Jakub – trener asystent
Suchowicz Sebastian – trener asystent
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego (w terminach:
08-09.09 i 11-15.09.2019 r.)
Kulicki Tomasz – fizjoterapeuta

Zbiórka zawodników dnia 08.09.2019 r. (niedziela) do godz. 14.00, Hotel Comfortbiznes ul. Bolesława Prusa 1, 05-800 Pruszków.