12 września 2019

Liga Mistrzów dalej w Canal+

Platforma CANAL+ przedłużyła współpracę z EHF Marketing GmbH i pozyskała wyłączne prawa do transmisji Ligi Mistrzów VELUX EHF na sezon 2019/2020. Mecze najważniejszych europejskich rozgrywek klubowych mężczyzn w piłce ręcznej będzie można oglądać w kanałach sportowych platformy CANAL+. Pierwsze mecze w CANAL+ SPORT już w weekend 14-15 września.

Foto Paweł Andrachiewicz / PressFocus

CANAL+ pokazuje mecze Ligi Mistrzów VELUX EHF nieprzerwanie od sezonu 2013/2014. W nowym sezonie platforma CANAL+ będzie transmitowała w swoich kanałach sportowych mecze Ligi Mistrzów VELUX EHF, włączając w to VELUX EHF FINAL4, który odbędzie się w dniach 30-31 maja 2020 roku.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedłużenia współpracy z CANAL+, dzięki której będziemy pokazywać fanom w Polsce piłkę ręczną w najlepszym wydaniu. To świetna wiadomość dla wszystkich, nie tylko dla polskiego rynku. W minionych sześciu sezonach naszej współpracy platforma CANAL+ wykazywała duże zaangażowanie w rozgrywki, zapewniając najwyższej jakości realizację i oprawę meczów oraz turnieju finałowego – powiedział Miguel Mateo, szef TV&Media EHF Marketing GmbH

W ciągu kilku ostatnich lat zainteresowanie Ligą Mistrzów VELUX EHF piłkarzy ręcznych w Polsce znacznie wzrosło, głównie z uwagi na regularnie uczestniczące w tych rozgrywkach PGE VIVE Kielce i Orlen Wisłę Płock. Dodatkowo zespół z Kielc występował czterokrotnie w VELUX EHF FINAL4, w tym raz, w 2016 roku, zdobył tytuł mistrzowski.


– Od nowego sezonu CANAL+ będzie posiadał wyłączne prawa do transmisji rozgrywek Ligi Mistrzów VELUX EHF piłkarzy ręcznych. Czujemy olbrzymią satysfakcję, że siódmy rok z rzędu będziemy mogli zapewnić naszym widzom najlepszą realizację i jakość transmisji tych niezwykle emocjonujących rozgrywek. Już w najbliższy weekend zapraszam wszystkich kibiców do CANAL+ SPORT na mecze Orlenu Wisły Płock i PGE Vive Kielce – Michał Jarocki, dyrektor ds. sportu platformy CANAL+

Foto: Rafał Oleksiewicz / PressFocus

Sezon 2019/2020 Ligi Mistrzów VELUX EHF piłkarzy ręcznych właśnie wystartował, polskie drużyny rozpoczną rywalizację w najbliższy weekend. W sobotę, 14 września, Orlen Wisła Płock zagra z rosyjską drużyną Czechowskije Miedwiedi, a w niedzielę, 15 września, mistrz Polski – PGE VIVE Kielce zmierzy się na wyjeździe z najbardziej utytułowanym niemieckim klubem THW Kiel.

Transmisje 1. kolejki Ligi Mistrzów VELUX EHF piłkarzy ręcznych:

14.09 (SOBOTA), 14:55-16:45, Czechowskije Miedwiedi – Orlen Wisła Płock, CANAL+SPORT
14.09 (SOBOTA), 17:25-19:15, Pick Szeged – Barcelona Lassa, nSPORT+
15.09 (NIEDZIELA) 16:55-18:45, Celje – Flensburg, CANAL+SPORT
15.09 (NIEDZIELA) 18:55-20:45, THW Kiel – PGE VIVE Kielce, CANAL+SPORT

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest