Strona główna | Juniorki młodsze | Kadra narodowa juniorek młodszych

Kadra narodowa juniorek młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2004 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

20-21.10.2019 r. Warszawa – okresowe badania lekarskie – COMS
21-24.10.2019 r. COS Szczyrk – konsultacja szkoleniowa
25-27.10.2019 r. COS Zakopane – turniej międzypaństwowy (POL „A”, POL „B”, GER, BLR)

  1. Dąbska Julia – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  2. Gierszewska Oliwia – MKS Sambor Tczew – SMS Płock
  3. Gruca Zuzanna – KS Bystra – SMS Płock
  4. Grzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS Płock
  5. Janus Weronika – SKS Kusy Kraków – SMS Płock
  6. Koss Natalia – MTS Żory – SMS Płock
  7. Męczykowska Nikola – MTS Kwidzyn – SMS Płock
  8. Rogula Urszula – UKS Gem Posada Górna – SMS Płock
  9. Rusin Dominika – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SMS Płock
  10. Sujka Nadia – AP Marcovia Marki – SMS Płock
  11. Zgleszewska Joanna – MTS Kwidzyn – SMS Płock
  12. Doroba Oliwia – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
  13. Dworniczuk Iga – UKS Varsovia Warszawa
  14. Gdula Natalia – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
  15. Granicka Joanna – UKS Varsovia Warszawa
  16. Haławczak Lidia – MKS Kusy Szczecin
  17. Jaworska Wiktoria – Korona Handball Kielce
  18. Lange Paulina – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
  19. Lewalska Marta – MKS Zagłębie Lubin
  20. Niedzielenko Wiktoria – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
  21. Nowak Julia – MKS PR Gniezno
  22. Opara Wiktoria – MKS CKS-SMS Szczecin
  23. Skrzypek Laura – UKS Varsovia Warszawa
  24. Sołdek Nikola- MKS Zagłębie Lubin
  25. Szczepaniak Maria – MKS Lublin S.A.
  26. Więckowska Emilia – KS Bystra
  27. Tanaś Maria – MKS PR Gniezno
  28. Zabielny Aleksandra – UKS Varsovia Warszawa

    Zawodniczki w rezerwie:
  1. Lewandowska Laura – MTS Kwidzyn – SMS Płock
  2. Piotrowska Lidia – UKS Pantery Dopiewo – SMS Płock
  3. Bartkowiak Zofia – UKS Pantery Dopiewo
  4. Deuter Nikola – MKS Brodnica
  5. Nowak Vanessa – SPR Olkusz
  6. Postrach Wiktoria – Korona Handball Kielce
  7. Steinhoff Gabriela – UKS Sęp Wilczyska
  8. Wójcik Julia – KKS Polonia Kępno

Kadra szkoleniowa:
Buksakowska Małgorzata – trenerka główna
Piechota Artur – trener asystent
Ziemkiewicz Marcin – trener współpracujący
Tsvirko Natalia – trenerka współpracująca
Lewalski Sławomir – trener przygotowania motorycznego
Kropiewnicki Michał – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodniczek 20.10.2019 r. (niedziela) do godz. 14.00 Hotel ATOS, ul. Mangalia 1, 02-758 Warszawa
II. Kluby macierzyste w porozumieniu z rodzicami (opiekunami prawnymi) winny zapewnić zawodniczkom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.