Strona główna | Młodzieżowcy | Młodzieżowe kadry narodowe

Młodzieżowe kadry narodowe

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników, członków młodzieżowych kadr narodowych (ur. 2001 i młodsi) na centralną konsultację szkoleniową, która odbędzie się w COS OPO Cetniewo w dn. 18-21.11.2019 roku.

Fot. Press Focus
  1. Bernacik Eryk – MKS Poznań – SMS Gdańsk
  2. Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
  3. Kaczmarczyk Cezary – ASPR Zawadzkie – SMS Gdańsk
  4. Kaczor Sebastian – SKS Kusy Kraków – SMS Gdańsk
  5. Ligarzewski Kacper – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  6. Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Gdańsk
  7. Olejniczak Michał – UKS Miś Gorzów Wlkp. – SMS Gdańsk
  8. Reichel Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  9. Bączek Miłosz – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  10. Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
  11. Bykowski Igor – SPR Górnik Zabrze – SMS Kielce
  12. Czarnecki Michał – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
  13. Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce
  14. Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
  15. Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  16. Kapela Eliasz – MKS CKS SMS Szczecin – SMS Kielce
  17. Pacuła Wiktor – MKS Zagłębie Lubin – SMS Kielce
  18. Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  19. Rosowski Filip – SPR Wisła Sandomierz – SMS Kielce
  20. Stempin Paweł – KPR GO S.A. – SMS Kielce
  21. Tomczak Wiktor – MKS MOS Wrocław – SMS Kielce
  22. Węgielewski Filip – MKS Brodnica – SMS Kielce
  23. Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
  24. Górski Tobiasz – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Płock
  25. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Szmal Sławomir – trener asystent
Markowski Artur – trener współpracujący
Kamys Zygmunt – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
Kamiński Łukasz – fizjoterapeuta
Habrat Paweł – psycholog
Adamska Paulina – statystyk/wideo

I. Zbiórka zawodników dnia 18.11.2019 r. (poniedziałek) do godz. 13.00, COS OPO Cetniewo, ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo.