22 listopada 2019

Druga porażka kadry B w Czechach

Kadra B tym razem uległa gospodyniom turnieju – Czeszkom 22:31 (8:14). To druga porażka Biało-Czerwonych w imprezie.

Od czwartku Polska kadra B rywalizuje na turnieju w czeskim Chebie. Na inaugurację Biało-Czerwone przegrały z Austriaczkami 19:29, a Czeszki pokonały Szwajcarię 35:30. Zaznaczmy jednak, iż poza naszym zespołem, w imprezie biorą udział same nominalne pierwsze reprezentacje.

Wzorem czwartkowego meczu rywalki dość szybko wyrobiły sobie przewagę, bowiem już do przerwy prowadziły 14:8. W trakcie drugiej partii do swojego prowadzenia dołożyły zaś kolejne trzy trafienia (31:22). Najskuteczniejsza w naszym zespole była Patrycja Noga (5 bramek).

W sobotę, ostatnim dniu turnieju, Polki zagrają ze Szwajcarkami. Te z kolei w piątek pokonały Austriaczki. W starciu z drużyną Sabiny Włodek będą więc korespondencyjnie walczyć o 2. lokatę w imprezie.

Wszystkie mecze imprezy do zobaczenia na stronie internetowej Czeskiej Telewizji pod adresem: https://sport.ceskatelevize.cz

Turniej w Chebie / 2. dzień:

POLSKA B – CZECHY 22:31 (8:14)

POLSKA: Suliga, Kordowiecka, Maliczkiewicz – Ważna 4, Cygan 1, Pękala 1, Noga 5, Więckowska, Uścinowicz, Królikowska 1, Buklarewicz 4, Stanisławczyk, Balsam 2, Płomińska 4, Nocuń.

SZWAJCARIA – AUSTRIA 27:23 (9:10)

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest