Strona główna | Powołania | Kadra narodowa mężczyzn

Kadra narodowa mężczyzn

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

16.12.2019 r. Warszawa – badania lekarskie w COMS
16-23.12.2019 r. Cetniewo -zgrupowanie szkoleniowe
26-29.12.2019 r. Tarnów – konsultacja szkoleniowa
i turniej międzypaństwowy (POL, BLR, ESP, UAE)

  1. Kornecki Mateusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  2. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
  3. Zakreta Łukasz – MKS Kalisz sp. z o.o.
  4. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A.
  5. Jarosiewicz Piotr – KS Azoty-Puławy S.A.
  6. Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  7. Sićko Szymon – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  8. Łangowski Antoni – KS Azoty-Puławy S.A.
  9. Olejniczak Michał – UKS Miś Gorzów Wlkp. – SMS Gdańsk
  10. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A.
  11. Pilitowski Maciej – MKS Kalisz sp. z o.o.
  12. Zarzycki Maciej – KPR GO S.A.
  13. Kondratiuk Adrian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  14. Szpera Marek – MKS Kalisz sp. z o.o.
  15. Przybylski Rafał – KS Azoty-Puławy S.A.
  16. Szyba Michał – KS Azoty-Puławy S.A.
  17. Bondzior Krystian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  18. Moryto Arkadiusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
  19. Dawydzik Dawid – KS Azoty-Puławy S.A.
  20. Syprzak Kamil – Paris Saint Germain (Francja) (od 18.12.)
  21. Piechowski Mateusz – SPR Wisła Płock S.A.
  22. Walczak Patryk – TUS N-Lubbecke (Niemcy) (od. 27.12.)

Zawodnicy pozostający w rezerwie:

  1. Krieger Kamil – MMTS Kwidzyn S.A.
  2. Malcher Adam – KPR GO S.A.
  3. Podsiadło Paweł – KS Azoty-Puławy S.A.

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Szmal Sławomir trener asystent
Rosengarten Marcin – kierownik
Jurasz Wojciech – lekarz
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
Kiedrowski Bartosz – fizjoterapeuta
Habrat Paweł – psycholog
Wicha Łukasz – trener przygotowania motorycznego
Adamska Paulina – statystyk
Ryckiewicz Paweł – dietetyk

Zbiórka zawodników dnia 16.12.2019 r. (poniedziałek) do godz. 13.00
COS OPO Cetniewo ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo

Po zgrupowaniu szkoleniowym w Cetniewie trener główny wyznaczy zawodników na turniej międzypaństwowy w Tarnowie.