Strona główna | Powołania | Kadra narodowa juniorek młodszych

Kadra narodowa juniorek młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur. 2004 i młodsze) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

22-25.03.2020 r. Kobyłka – konsultacja szkoleniowa
26-28.03.2020 r. Valcea (ROU) – mecze międzypaństwowe Rumunia-Polska

  1. Dąbska Julia – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  2. Gruca Zuzanna – KS Bystra – SMS Płock
  3. Grzesista Kamila – SPR Sośnica Gliwice – SMS Płock
  4. Janus Weronika – SKS Kusy Kraków – SMS Płock
  5. Koss Natalia – MTS Żory – SMS Płock
  6. Męczykowska Nikola – MTS Kwidzyn – SMS Płock
  7. Opara Wiktoria – MKS CKS-SMS Szczecin – SMS Płock
  8. Piotrowska Lidia – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS Płock
  9. Rogula Urszula – UKS Gem Posada Górna – SMS Płock
  10. Rusin Dominika – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SMS Płock
  11. Sujka Nadia – AP Marcovia Marki – SMS Płock
  12. Zgleszewska Joanna – MTS Kwidzyn – SMS Płock
  13. Granicka Joanna – UKS Varsovia Warszawa
  14. Grzona Anna – MTS Kwidzyn
  15. Maziarek Aleksandra – MTS Żory
  16. Nowak Julia – MKS PR Gniezno
  17. Szczepaniak Maria – MKS Lublin S.A.
  18. Skrzypek Laura – UKS Varsovia Warszawa
  19. Szewczyk Oliwia – KS Zgoda Ruda Śląska
  20. Więckowska Emilia – KS Bystra
  21. Zabielny Aleksandra – UKS Varsovia Warszawa

Zawodniczki rezerwowe:

  1. Bartkowiak Zofia – Bukowsko-Dopiewski KPR
  2. Doroba Oliwia – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
  3. Gdula Natalia – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica
  4. Haławczak Lidia – MKS Kusy Szczecin
  5. Lewalska Marta – MKS Zagłębie Lubin
  6. Podsiadło Paulina – Korona Handball Kielce
  7. Zakrzewska Wiktoria – UKS Varsovia Warszawa

Kadra szkoleniowa:
Buksakowska Małgorzata – trenerka główna
Piechota Artur – trener asystent
Rydz Paweł – trener współpracujący
Kropiewnicki Michał – fizjoterapeuta
Porzeziński Przemysław – statystyk

Zbiórka zawodniczek w dniu 22.03.2020 r. (niedziela) do godz. 13.30, hotel Gregory, ul. Napoleona 4, 05-230 Kobyłka.

Po zgrupowaniu szkoleniowym w Kobyłce trenerka główna wyznaczy zawodniczki na mecze międzypaństwowe z Rumunią.