Strona główna | Juniorki | Kadra narodowa juniorek

Kadra narodowa juniorek

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Płocku w terminie 17-20.09.2020 r.

  1. Barska Iga – MTS Żory – SMS Płock
  2. Bury Nadia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS Płock
  3. Czerwińska Aleksandra – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Płock
  4. Domagalska Oliwia – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Płock
  5. Grobelna Daria – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. – SMS Płock
  6. Hoffman Dominika – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS Płock
  7. Jasińska Julia – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  8. Jureńczyk Karolina – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb. – SMS Płock
  9. Kamecka Kinga – SPR Łukovia Łuków – SMS Płock
  10. Kawka Amelia – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  11. Kopańska Paulina – SPR Gdynia – SMS Płock
  12. Korytowska Julia – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS Płock
  13. Lemiech Kinga – UKS Roxa Lublin – SMS Płock
  14. Pankowska Natalia – MKS Brodnica – SMS Płock
  15. Papke Kinga – SPR Gdynia – SMS Płock
  16. Pawlak Patrycja – Bukowsko-Dopiewski KPR – SMS Płock
  17. Pędziwiatr Julia – MTS Żory – SMS Płock
  18. Stala Natalia – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb – SMS Płock
  19. Suliga Oliwia – Akademia Handballu Ruch Chorzów – SMS Płock
  20. Szczepanek Oliwia – KPR ROKiS Radzymin – SMS Płock
  21. Świerżewska Justyna – KPR ROKiS Radzymin – SMS Płock
  22. Wroniewicz Marta – UKS Jedynka Słubice – SMS Płock
  23. Byzdra Edyta – MKS Lublin S.A.
  24. Głębocka Nikola – SPR Gdynia
  25. Gowin Oliwia – MKS Zagłębie Lubin
  26. Hypka Aleksandra – Bukowsko-Dopiewski KPR
  27. Kozioł Patrycja – KPR Gminy Kobierzyce
  28. Pastuszka Michalina- Korona Handball Kielce
  29. Peplińska Paulina – SPR Gdynia
  30. Szczukocka Sara – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
  31. Szynkaruk Dominika – MTS Kwidzyn
  32. Wawrzycka Klaudia – Korona Handball Kielce
  33. Wysoczańska Karolina – SPR Pogoń 1945 Zabrze

Zawodniczki rezerwowe:

  1. Kamieniecka Natalia – MTS Kwidzyn
  2. Mielewczyk Matylda – SPR Gdynia
  3. Musiał Marta – WKPR Wesoła Warszawa
  4. Szplit Marta – Korona Handball Kielce

Kadra szkoleniowa:

  1. Tetelewski Paweł – trener główny
  2. Jagodziński Marek – trener współpracujący
  3. Niewiadomska Anna – trenerka współpracująca
  4. Lewalski Sławomir- trener przygotowania motorycznego
  5. Kulicki Tomasz – fizjoterapeuta
  6. Bonisławski Dominik – statystyk

Zbiórka zawodniczek dnia 17.09.2020 r. (czwartek) do godz. 13.00 Hotel Płock, Aleja Stanisława Jachowicza 38, 09-400 Płock.