Strona główna | Akredytacje | LISTA AKREDYTACYJNA NA FINAŁ PGNIG PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN W LUBLINIE

LISTA AKREDYTACYJNA NA FINAŁ PGNIG PUCHAR POLSKI MĘŻCZYZN W LUBLINIE

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę dziennikarzy, fotoreporterów i operatorów kamer akredytowanych na Finał PGNiG Pucharu Polski mężczyzn. Impreza odbędzie się w dn. 3-4.10.2020 w Lublinie, w Hali Globus.

Akredytacje będą wydawane każdego dnia na godzinę przed pierwszym spotkaniem w sobotę (3.10) i finałem (4.10). Centrum Akredytacyjnym (wejście od parkingu strzeżonego Globus). Odbiór osobisty.

PGNiG Puchar Polski mężczyzn / Finał 2020 / Lublin (Hala Globus):
3.10 (sobota) – półfinały
g.13:30 / Łomża Vive Kielce – Górnik Zabrze
g.16:00 / Azoty-Puławy – Orlen Wisła Płock

4.10 (niedziela)
g.18:00 / mecz finałowy

LISTA AKREDYTOWANYCH MEDIÓW:

Dziennikarze
1. Choinkowski Bartosz – Sportowe Fakty (WP)
2. Kordulski Daniel – Sportowe Fakty (WP)
3. Rozwałka Adam – Polskie Radio Lublin
4. Kufel Józef – Polskie Radio Lublin
5. Czępiński Jarosław – Dziennik Wschodni
6. Wysocki Damian – Radio EM Kielce
7. Nowacki Krzysztof – Kurier Lubelski
8. Pluszewska Magda – Łomża Vive Kielce
9. Papaj Paweł – Łomża Vive Kielce
10. Niehoff Dominic – Łomża Vive Kielce
11. Wciseł Wojciech – Nowe Radio
12. Kublik Michał – radiomixx.pl
13. Cender Marek – Polskie Radio Kielce
14. Skowronek Marek – Azoty-Puławy
15. Szwabe Andrzej – PAP

Fotoreporterzy i operatorzy kamer
1. Jaruga Piotr – 400mm.pl
2. Lesiak Paulina – Azoty Puławy
3. Jakubowski Paweł – pawi.pl
4. Laudy Michał – freelancer
5. Bujnowicz Krzysztof – Polskie Radio Kielce
6. Burdzanowska Iwona – Urząd Miasta Lublin
7. Radzki Krzysztof – East News Poland
8. Jargiło Wojciech – PAP
9. Winnicki Grzegorz – freelancer
10. Szubartowski Wojciech – Kurier Lubelski
11. Domagała Piotr – Łomża Vive Kielce
12. Rzeszut Norbert – Łomża Vive Kielce
13. Ptak Patryk – Łomża Vive Kielce
14. Orzechowski Jakub – Gazeta Wyborcza
15. Słomka Wojciech – APAPhotoNews
16. Piątek Angelika – Elbrus Studio
17. Piątek Piotr – Elbrus Studio
18. Wójtowicz Bartłomiej – Wydział Sportu Miasta Lublin
19. Betlejewski Mariusz – Wisła.TV
20. Bieńkowski Łukasz – Wisła TV
21. Żołądź Dominik – Press Focus.
22 Trzpil Grzegorz – freelancer
23. Eisenbardt Karolina – freelancer.