12 października 2020

European Handball Online Summit

Europejska Federacja Piłki Ręcznej (EHF) w dn. 27-29.10.2020 r. organizuje European Handball Online Summit, czyli cykl warsztatów prowadzonych przez najlepszych prelegentów w swoich dziedzinach. Szkolenie przeznaczone jest nie tylko dla trenerów (głównie grup młodzieżowych), lecz również dla zawodników i przedstawicieli klubów.

Ponad 18 wykładowców #EHOS, którzy są znanymi ekspertami w dziedzinach szkolenia młodzieży, sponsoringu, marketingu, poprowadzi warsztaty, które z pewnością każdy uczestnik szkolenia będzie mógł wykorzystać w praktyce.

Szkolenie odbędzie się w formie on-line poprzez oficjalną stronę internetową. Duży nacisk, położony jest na interakcję z uczestnikami – w trakcie szkoleń można będzie dyskutować na czacie, przeprowadzać rozmowy wideo z innymi uczestnikami oraz bezpośrednio zadawać pytania prelegentom. Głównym językiem kongresu jest język angielski. Po jego zakończeniu wszystkie rozmowy będą dostępne do ponownego obejrzenia – również z dodanymi napisami w różnych językach. Zachęcamy do udziału.

Zapisy odbywają się poprzez stronę internetową – https://european-handball-online-summit.com/

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest