Strona główna | Powołania | Kadra narodowa mężczyzn

Kadra narodowa mężczyzn

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

29.10. – 04.11.2020 r. Płock – zgrupowanie szkoleniowe
05.11.2020 r. Celje (SLO) – mecz kwalifikacyjny do ME 2022 (SLO – POL)
06 – 07.11.2020 r. Płock – konsultacja szkoleniowa
08.11.2020 r. Płock – mecz kwalifikacyjny do ME 2022 (POL – NED)

  1. Adamski Kacper – MKS Kalisz Sp. z o.o. (od 30.10.)
  2. Chrapkowski Piotr – S.C. Magdeburg (GER) (od 02.11.)
  3. Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.(od 29.10.)
  4. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A. (od 30.10.)
  5. Dawydzik Dawid – KS Azoty-Puławy S.A. (od 29.10.)
  6. Działakiewicz Szymon – KPR GO S.A. (od 29.10.)
  7. Fedeńczak Dawid – KS Handball Sportowa S.A. (od 29.10.)
  8. Gębala Maciej – SC DHfK Lipsk (GER) (od 30.10.)
  9. Gębala Tomasz – KS VIVE Handball Kielce S.A. (od 31.10.)
  10. Kornecki Mateusz – KS VIVE Handball Kielce S.A. (od 31.10.)
  11. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A. (od 30.10.)
  12. Majdziński Maciej – Bergischer HC (GER) (od 01.11.)
  13. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A. (od 30.10.)
  14. Moryto Arkadiusz – KS VIVE Handball Kielce S.A. (od 31.10.)
  15. Olejniczak Michał – KS VIVE Handball Kielce S.A. (od 31.10.)
  16. Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A. (od 30.10.)
  17. Paczkowski Paweł – Mieszkow Brześć (BLR) (od 29.10.)
  18. Pilitowski Maciej – MKS Kalisz Sp. z o.o. (od 30.10.)
  19. Sićko Szymon – KS VIVE Handball Kielce S.A. (od 31.10.)
  20. Syprzak Kamil – Paris Saint Germain (FRA) (od 02.11.)
  21. Walczak Patryk – Vardar Skopje (MKD) (od 29.10.)
  22. Wyszomirski Piotr – Grundfos Tatabánya KC (HUN) (od 29.10.)
  23. Zarzycki Maciej – KPR GO S.A. (od 29.10.)
  24. Zembrzycki Mateusz – KS Azoty-Puławy S.A (od 29.10.)

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Bondzior Krystian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  2. Klimków Jan – KPR GO S.A.
  3. Kondratiuk Adrian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  4. Milewski Michał – KPR GO S.A.
  5. Piechowski Mateusz – CB Ademar León (ESP)
  6. Potoczny Michał – MMTS Kwidzyn S.A.
  7. Przybylski Rafał – KS Azoty-Puławy S.A.
  8. Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A.
  9. Skrzyniarz Jakub – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  10. Zakreta Łukasz – MKS Kalisz Sp. z o.o.

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Jurecki Bartosz – trener asystent
Szmal Sławomir- trener współpracujący
Skórski Michał – trener współpracujący
Zieliński Michał- kierownik
Jurasz Wojciech- lekarz
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
Kiedrowski Bartosz- fizjoterapeuta
Wicha Łukasz – trener przygotowania motorycznego
Adamska Paulina – statystyk
Habrat Paweł – psycholog
Ryckiewicz Paweł- dietetyk

Zawodnicy po przyjeździe na zgrupowanie kadry narodowej w pierwszej kolejności zostaną przebadani pod kątem COVID-19. Do czasu uzyskania wyników testów (do 24h) grupowe treningi i zgrupowanie nie będą rozpoczęte.