Strona główna | Juniorzy | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

30.10. – 04.11.2020 r.           Pruszków     – zgrupowanie szkoleniowe
05 – 08.11.2020 r.                Paryż (FRA) – mecze międzypaństwowe (FRA-POL)

  1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  2. Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
  3. Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce
  4. Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
  5. Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  6. Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
  7. Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  8. Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Gdańsk
  9. Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  10. Reichel Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  11. Stempin Paweł – KPR GO S.A. – SMS Kielce
  12. Stępień Dominik – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  13. Tomczak Wiktor – MKS MOS Wrocław – SMS Kielce
  14. Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
  15. Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze
  16. Nowak Marcel – Fuechse Berlin (GER)
  17. Powarzyński Jakub – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  18. Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Cięciwa Ryszard – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  2. Czapiewski Grzegorz- SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  3. Górski Tobiasz – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Płock
  4. Słupski Michał – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kwidzyn
  5. Świątkiewicz Jakub – UKS Anilana Łódź – SMS Kwidzyn
  6. Szendzielorz Daniel – MKS Grudziądz – SMS Kwidzyn
  7. Węgielewski Filip – MKS Brodnica – SMS Kielce
  8. Krok Patryk – SPR Wybrzeże Gdańsk
  9. Michalak Arkadiusz- MKS MOS Wrocław

Kadra szkoleniowa:
Markowski Artur – trener główny
Kamys Zygmunt – trener asystent
Rydz Paweł – trener współpracujący
Szczerbicki Paweł – fizjoterapeuta
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego (od 30 do 04.11.)

I. Zbiórka zawodników dnia 30.10.2020 r. (piątek) do godz. 19.00; Hotel Victor Pruszków DeSilva, ul. Andrzeja 1, 05-803 Pruszków.
II. Zawodnicy po przyjeździe na zgrupowanie kadry narodowej w pierwszej kolejności zostaną przebadani pod kątem SARS-Cov-2. Do czasu uzyskania wyników testów
(do 24 h) treningi grupowe nie będą rozpoczęte.