29 października 2020

MAGAZYN “7. METR” W TVP SPORT: Łukasz Rogulski gościem programu

W czwartek 29 października kolejny odcinek magazynu o piłce ręcznej w TVP Sport – „7. Metr”. Gościem specjalnym będzie obrotowy Azotów Puławy, Łukasz Rogulski. Transmisja od godz. 18:20 w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

Krajowe zmagania od startu sezonu toczą się w wyjątkowo trudnych warunkach. Pandemia koronawirusa sprawiła, że w minionym tygodniu rozegrane zostały trzy z ośmiu zaplanowanych meczów  PGNiG Superligi. Kolejne mecze odwołane zostały w poniedziałek. Co w tej sytuacji powinna zrobić  Superliga sp. z o.o.? Czy sezon 2020/21 uda się dokończyć? M.in. o to dziennikarze TVP Sport zapytają w trakcie czwartkowego programu prezesa Superligi,  Marka Janickiego.

Ponadto jednym z tematów będzie start rywalizacji w  eliminacjach ME 2022 piłkarzy ręcznych. Nadchodzące mecze ze Słowenią i Holandią będą dla Biało-Czerwonych pierwszymi spotkaniami od dziewięciu miesięcy. W magazynie podsumowanie ostatnich wydarzeń w  PGNiG Superlidze kobiet, a jednym z  „Rycerzy Króla Artura” Siódmiaka postara się zostać żeglarz  Piotr Myszka.

Program poprowadzą  Maciej Iwański i  Grzegorz Chodkowski. Gośćmi w studiu będą  Łukasz Rogulski – obrotowy Azotów Puławy oraz  Iwona Niedźwiedź – były reprezentantka kraju, a obecnie ekspert TVP Sport. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport w czwartek 29 października od godz. 18:20.

O tym wszystkim dziennikarze TVP Sport porozmawiają w nadchodzącym odcinku magazynu „7. Metr”.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest