6 listopada 2020

Magazyn „7. Metr: gośćmi Patryk Rombel, Tomasz Gębala i Piotr Masłowski

Odwołane mecze polskich piłkarzy ręcznych w kwalifikacjach ME 2022 będą głównym tematem piątkowego odcinka magazynu „7. Metr”. W programie m.in. rozmowy z selekcjonerem Patrykiem Romblem oraz Tomaszem Gębalą z Łomży Vive Kielce. Gościem specjalnym będzie były reprezentant Polski, Piotr Masłowski. Transmisja w piątek 6 listopada od godz. 17:20 w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport.

Pandemia koronawirusa storpedowała zgrupowanie reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych w Płocku. Po tym, jak wśród Biało-Czerwonych wykryto kilka przypadków zakażenia COVID-19, a część graczy skierowano na kwarantannę, listopadowe mecze Polaków ze Słowenią i Holandią w ramach eliminacji ME 2022 zostały odwołane. O kulisach zgrupowania i dalszych planach reprezentacji opowiedzą w programie selekcjoner Patryk Rombel i rozgrywający Tomasz Gębala.

Kolejne przypadki koronawirusa wykryto również w klubach PGNiG Superligi i PGNiG Superligi kobiet, ale dzięki staraniom zespołów i władz rozrywek, udaje się rozgrywać choć część spotkań. W programie przypomnimy niedawne mecze i zapowiemy piątkowe starcie Młynów Stoisław Koszalin z KPR Gminy Kobierzyce. Transmisja spotkania w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport tuż po magazynie „7. Metr”.

Program poprowadzi Mariusz Jankowski. Gośćmi w studiu będą były reprezentant Polski i brązowy medalista mistrzostw świata w Katarze, Piotr Masłowski oraz Robert Lis – były reprezentant kraju, trener, a obecnie ekspert TVP Sport. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport w piątek 6 listopada od godz. 17:20.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest