19 listopada 2020

Magazyn “7. Metr”: EURO 2020 kobiet za pasem

Już jedynie dwa tygodnie pozostały do startu mistrzostw Europy piłkarek ręcznych z udziałem Polek. W czwartkowym magazynie “7. Metr” ostatnie wydarzenia w PGNiG Superlidze i PGNiG Superlidze kobiet. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport w czwartek, 19 listopada od godz. 17:15.

W magazynie dziennikarze TVP Sport pokażą fragment rozmowy z selekcjonerem reprezentacji Polski piłkarek ręcznych, Arne Senstadem, który odniesie się do rezygnacji Norwegii z organizacji EURO i opowie o przygotowaniach Biało-Czerwonych.

W programie prowadzący połączą się z prezes MMTS Kwidzyn, Agnieszką Laskowską, z którą porozmawiamy na temat słabego startu sezonu w wykonaniu kwidzyńskiej drużyny oraz pozycji prowadzącego drużynę Bartłomieja Jaszki. O powrocie do treningów po zakażeniu wirusem SARS-CoV-2 opowie natomiast rozgrywająca MKS Perła Lublin, Marta Gęga.

Program poprowadzi Grzegorz Chodkowski. Gośćmi w studiu będą były dwukrotny medalista mistrzostw świata i dyrektor sportowy Torus Wybrzeża Gdańsk, Damian Wleklak oraz Robert Lis – były reprezentant kraju, a obecnie komentator i ekspert TVP Sport. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport w czwartek 19 listopada od godz. 17:15.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest