Strona główna | Powołania | Kadra narodowa mężczyzn

Kadra narodowa mężczyzn

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

15-23.12.2020 r.                     Cetniewo – zgrupowanie szkoleniowe
21-22.12.2020 r.                   mecze międzypaństwowe Polska – Algieria

  1. Adamski Kacper – MKS Kalisz Sp. z o.o.
  2. Adamczyk Kamil – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  3. Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  4. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A. (od 16.12)
  5. Dawydzik Dawid – KS Azoty-Puławy S.A.
  6. Działakiewicz Szymon – KPR GO S.A.
  7. Fedeńczak Dawid – KS Handball Sportowa S.A.
  8. Gębala Tomasz – KS VIVE Handball Kielce S.A. (od 16.12)
  9. Jarosiewicz Piotr – KS Azoty-Puławy S.A.
  10. Klimków Jan – KPR GO S.A.
  11. Kornecki Mateusz – KS VIVE Handball Kielce S.A. (od 16.12)
  12. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A. (od 16.12)
  13. Landzwojczak Ryszard – MMTS Kwidzyn S.A.
  14. Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A. (od 16.12)
  15. Moryto Arkadiusz – KS VIVE Handball Kielce S.A. (od 16.12)
  16. Olejniczak Michał – KS VIVE Handball Kielce S.A. (od 16.12)
  17. Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A.
  18. Pilitowski Maciej – MKS Kalisz Sp. z o.o.
  19. Przybylski Rafał – KS Azoty-Puławy S.A.
  20. Sićko Szymon – KS VIVE Handball Kielce S.A. (od 16.12)
  21. Walczak Patryk – RK Vardar Skopje (MKD)
  22. Wyszomirski Piotr – Grundfos Tatabánya KC (HUN)
  23. Zarzycki Maciej – KPR GO S.A.
  24. Zakreta Łukasz – MKS Kalisz Sp. z o.o.

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Bondzior Krystian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  2. Chrapkowski Piotr – S.C. Magdeburg (GER)
  3. Czapliński Mikołaj – SPR Wisła Płock S.A.
  4. Gębala Maciej – SC DHfK Lipsk (GER)
  5. Kondratiuk Adrian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
  6. Majdziński Maciej – Bergischer HC (GER)
  7. Potoczny Michał – MMTS Kwidzyn S.A.
  8. Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A.
  9. Syprzak Kamil – Paris Saint Germain (FRA)
  10. Zembrzycki Mateusz – KS Azoty-Puławy S.A.
  11. Wałach Miłosz – KS VIVE Handball Kielce S.A.

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Jurecki Bartosz – trener asystent
Szmal Sławomir- trener współpracujący
Zieliński Michał – kierownik
Jurasz Wojciech- lekarz
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
Kiedrowski Bartosz – fizjoterapeuta
Wicha Łukasz – trener przygotowania motorycznego
Adamska Paulina – statystyk
Habrat Paweł – psycholog
Ryckiewicz Paweł – dietetyk

I. Zbiórka zawodników dnia 15.12.2020 r. (wtorek) do godz. 13.00
COS OPO Cetniewo, ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo.
II. Zawodnicy oraz członkowie sztabu powołani na zgrupowanie kadry narodowej przyjeżdżają osobno – indywidualnym środkiem transportu.