30 listopada 2020

Kadra narodowa juniorów młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2004 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Szczyrk w terminie 13-22.12.2020 r.

  1. Błażejewski Nikodem – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  2. Curzytek Jakub – SPR Handball Rzeszów – SMS Kwidzyn
  3. Grzenkowicz Mateusz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Kielce
  4. Jaworski Ignacy – MKS Ustroń – SMS Płock
  5. Jurasik Krystian- KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  6. Koc Szymon – MKS Padwa Zamość – SMS Kielce
  7. Lewczyk Filip – MDK Pasja Bartoszyce – SMS Kwidzyn
  8. Lisiecki Michał – MKS Kusy Szczecin – SMS Kwidzyn
  9. Marchewka Krystian- SKF Wisła Płock – SMS Płock
  10. Miszczyk Szymon – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kwidzyn
  11. Rybarczyk Filip – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Kielce
  12. Szczepanik Bartosz – UKS 31 Rokitnica Zabrze – SMS Kielce
  13. Szweda-Lewandowski Jan – UKS Anilana Łódź – SMS Płock
  14. Tokarz Jakub – MDK Pasja Bartoszyce – SMS Kwidzyn
  15. Wasiak Patryk – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  16. Welcz Jakub – KU AZS UMCS Lublin – SMS Kielce
  17. Wielgucki Jakub – SKF Wisła Płock – SMS Płock
  18. Wierzbicki Franciszek- MKS Wieluń – SMS Kielce
  19. Wysocki Jakub – UKS Krakowiak 85 Kraków – SMS Kielce
  20. Kamiński Oliwier – SPR Wisła Płock S.A.
  21. Wątroba Konrad – MKS Pałac Młodzieży Tarnów

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Bielecki Antoni – KS Polonia Środa Wlkp. – SMS Kwidzyn
  2. Pieńkowski Sebastian – KS AZS AWF Warszawa – SMS Kielce
  3. Sęk Wiktor – KS Victoria Piaseczno – SMS Płock
  4. Szczęsny Dominik – UKS Krakowiak 85 Kraków – SMS Kielce
  5. Wleklak Kuba – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Kielce
  6. Wrona Filip – SKS Kusy Kraków – SMS Kielce
  7. Rutkowski Daniel – SKF Wisła Płock

Kadra szkoleniowa:
Bernacki Rafał – trener główny
Hanis Mateusz – trener asystent
Błaszkiewicz Tomasz – trener współpracujący
Adamczyk Łukasz – fizjoterapeuta

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest