Strona główna | Młodzieżowcy | Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.2000 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS OPO Zakopane terminie 14-20.12.2020 r.

  1. Adamski Jakub – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  2. Borucki Wojciech- KS Azoty-Puławy S.A.
  3. Czapliński Mikołaj – SPR Wisła Płock S.A.
  4. Dadej Wojciech – Jaskółka Tarnów Sp. z o.o.
  5. Dzieciątkowski Jakub – KS Stal Gorzów
  6. Jankowski Wiktor – MMTS Kwidzyn S.A.
  7. Kaczor Sebastian – KS Vive Handball Kielce S.A.
  8. Kowalski Paweł – KPR GO S.A.
  9. Kutyła Nikodem – MMTS Kwidzyn S.A.
  10. Matlęga Jakub – MMTS Kwidzyn S.A.
  11. Paterek Paweł – MSPR Siódemka Legnica
  12. Pieczonka Patryk – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  13. Pilitowski Konrad – MKS Kalisz Sp. z o.o.
  14. Polok Jakub – KS AZS AWF Biała Podlaska
  15. Styrcz Wojciech- MSPR Siódemka Legnica
  16. Szyszko Jakub – MMTS Kwidzyn S.A.
  17. Wałach Miłosz – KS VIVE Kielce
  18. Wojdan Mateusz – Jaskółka Tarnów Sp. z o.o.

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Czaja Mateusz – ASPR Zawadzkie
  2. Czarnecki Michał – MSPR Siódemka Legnica
  3. Duszyński Andrzej – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  4. Jędraszczyk Piotr – UKS Anilana Łódź
  5. Kaczmarczyk Cezary – OKPR Warmia Olsztyn
  6. Leśniak Daniel – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  7. Wadowski Filip – MTS Chrzanów
  8. Zacharski Kacper – KS AZS AWF Warszawa

Kadra szkoleniowa:
Wita Paweł – trener główny
Markuszewski Marcin – trener asystent
Góral Artur – trener współpracujący
Urbański Marcin – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników dnia 14.12.2020 r. (poniedziałek) do godz. 18.00 COS OPO Zakopane, ul. Bronisława Czecha 1, 34-500 Zakopane.
II. Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy po przyjeździe na zgrupowanie kadry narodowej w pierwszej kolejności zostaną przebadani pod kątem SARS-Cov-2. Do czasu uzyskania wyników testów (do 24 godz.) treningi nie będą rozpoczęte.