11 grudnia 2020

Magazyn „7.metr”: A więc „święta wojna”!

Pierwsza w tym sezonie „świętą wojnę” już niebawem! W niedzielę Orlen Wisła Płock podejmie Łomżę Vive Kielce. Właśnie temu wydarzeniu głównie poświęcony będzie piątkowy magazyn „7. Metr”. Będzie też o występie polskich piłkarek ręcznych na mistrzostwach Europy w Danii. Gośćmi programu będą Piotr Chrapkowski, Wioletta Luberecka i Zbigniew Kwiatkowski. Program o godz. 19:00.

Na to wydarzenie czekali od dawna wszyscy kibice piłki ręcznej w Polsce! W niedzielę, 13 grudnia w PGNiG Superlidze piłkarzy ręcznych dojdzie do pierwszej w tym sezonie „świętej wojny”. Przed rokiem Orlen Wisła Płock wygrała we własnej hali z kieleckim Vive po niezwykle emocjonującej końcówce i golu zdobytym niemal równo z końcową syreną. Jak będzie tym razem i czy wpływ na grę kielczan będzie miała zakończona w piątek kwarantanna?

O rywalizacji w „świętej wojnie” opowiedzą nam Zbigniew Kwiatkowski, były reprezentant Polski i gracz Wisły oraz Piotr Chrapkowski, obecnie zawodnik niemieckiego Magdeburga, a w przeszłości szczypiornista klubów z Płocka i Kielc. W magazynie zostaną zaprezentowane pokażemy również archiwalne nagrania z rywalizacji Wisły z Vive.

Ponadto dziennikarze TVP Sport ocenią występ polskich piłkarek ręcznych na mistrzostwach Europy w Danii. Połączą się też z byłą wybitną reprezentantką kraju, Wiolettą Luberecką-Hammershaug. W magazynie również kolejny odcinek Rycerzy Króla Artura – tym razem z udziałem Marcina Żewłakowa.

Program poprowadzi Sylwia Michałowska. Transmisja w TVP Sport, na TVPSPORT.PL i w aplikacji TVP Sport w piątek 11 grudnia od godz. 19:00.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest