9 marca 2021

Fedeńczak i Przytuła w składzie na Słowenię

Już tylko godziny dzielą nas od meczu kwalifikacyjnego EHF EURO 2022 Słowenia – Polska w Celje; transmisja dziś o godz. 20:10 w Eurosport 1. W kadrze Biało-Czerwonych zostały wymuszone dwie zmiany. Za kontuzjowanych Tomasza Gębalę i Arkadiusza Moryto z drużyną pojechali Dawid Fedeńczak i Damian Przytuła. Podróż na Słowenię autokarem sypialnym trwała kilkanaście godzin.

Spacer tuż po przyjeździe do Lasko

Jej początek nastąpił w niedzielę we Wrocławiu, gdzie była zaplanowana zbiórka. Kadrowicze przeszli obowiązkowe badania na obecność koronawirusa testami PCR. Wszystkie wyniki okazały się negatywne.

Podróż minęła bardzo sprawnie, a wszyscy zawodnicy spali przez całą drogę. Po przyjeździe w poniedziałek rano (ok. g. 10:00) do Lasko (kilka km od Celje – miejsce mecze) zameldowali się w hotelowych pokojach. Następnie odbył się krótki spacer, po którym zawodnicy odpoczywali po podróży.

Trening polskiej drużyny w Dvorana Zlotorog

Wieczorem w hotelu odbyła się analiza wideo, a w porze spotkania został przeprowadzony trening w hali, w Celje. W zajęciach brali już udział zawodnicy z zagranicznych klubów, tj. Patryk Walczak, Kamil Syprzak, Maciej Gębala i Piotr Chrapkowski, którzy na Słowenię dotarli drogą lotniczą.

Na dziś zaplanowano o g. 11:30 rozruch w formie spaceru i analizę wideo.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest