29 marca 2021

PGNiG Superliga w kwietniu na szklanym ekranie

Redakcja TVP Sport dla kibiców PGNiG Superligi przygotowała osiem transmisji, które będzie można zobaczyć w kwietniu br. Sześć spotkań odbędzie się z udziałem panów, pozostałe to domena kobiet.

W rywalizacji PGNiG Superligi Kobiet bardzo atrakcyjnie zapowiada się mecz MKS Zagłębie Lubin, które 10 kwietnia podejmie aktualne mistrzynie Polski, czyli MKS Perłę Lublin. Będzie to trzecie w tym sezonie ligowe bezpośrednie spotkanie tych drużyn. Poprzednie wysoko wygrały (29:17 i 28:16) Miedzowe. Do zakończenia rozgrywek pozostało osiem kolejek. Przewaga liderującego Zagłębia nad trzecią w tabeli Perłą to aż 13 punktów. Odrobienie tej straty jest mało realne, ale prestiż zawsze się liczy. Dodatkowo lublinianki cały czas są w walce o srebrny medal, który w tym momencie bliższy jest KPR Gminy Kobierzyce. W kwietniu zaplanowane zostało jeszcze starcie Zagłębia z czwartą w klasyfikacji Piotrcovią Piotrków Tryb.

Wszystkie awizowane spotkania będzie można zobaczyć w TVP Sport, na stronie internetowej TVPSPORT.PL, w aplikacji TVP Sport oraz na kanale TVP Sport w serwisie YouTube. Resztę spotkań pań można obejrzeć wZobacz.TV

Plan transmisji PGNiG Superligi Kobiet w TVP Sport

MKS Zagłębie Lubin – MKS Perła Lublin/ 10.04. (sobota) g. 14:15

MKS Zagłębie Lubin – Piotrcovia Piotrków Tryb./ 25.04. (niedziela) g. 14:30

Propozycja transmisji dotyczącej rywalizacji w PGNiG Superlidze Mężczyzn w tym okresie zawiera sześć spotkań. W tym czasie w TVP Sport zaprezentuje się dziewięć zespołów, w tym Gwardia Opole, Orlen Wisła Płock i Energa MKS Kalisz dwukrotnie. Właśnie z ostatnim z wymienionych zespołów zobaczymy w akcji mistrzów Polski. Na 24 kwietnia zaplanowano bowiem w Kaliszu mecz Łomży Vive Kielce z miejscową Energą.

Wszystkie awizowane mecze będzie można zobaczyć w TVP Sport, na stronie internetowej TVPSPORT.PL, w aplikacji TVP Sport oraz na kanale TVP Sport w serwisie YouTube. Resztę meczów można zobaczy w  Emocje.TV

Plan transmisji PGNiG Superligi Mężczyzn w TVP Sport

Gwardia Opole – Orlen Wisła Płock/ 06.04. (wtorek) g. 20:15

MMTS Kwidzyn – Sandra SPA Pogoń Szczecin/ 11.04. (niedziela) g. 20:15

Orlen Wisła Płock – Energa MKS Kalisz/ 17.04. (sobota) g. 14:30

Torus Wybrzeże Gdańsk – Grupa Azoty Tarnów/ 18.04. (niedziela) g. 14:00

Gwardia Opole – Górnik Zabrze/ 23.04. (piątek) g. 20:15

Energa MKS Kalisz – Łomża Vive Kielce/ 24.04. (sobota) g. 13:30.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest