Strona główna | Juniorzy | Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w COS OPO Spała w terminie 11-14.04.2021 r.

  1. Błażejewski Nikodem – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  2. Chruściel Oliwier – SKF KPR Sparta Oborniki – SMS Kwidzyn
  3. Ciupa Paweł – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Płock
  4. Jastrzębski Marcel – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kielce
  5. Kwiatkowski Wiktor – MDK Pasja Bartoszyce – SMS Płock
  6. Pieńkowski Sebastian – KS AZS AWF Warszawa – SMS Kielce
  7. Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  8. Borucki Wojciech – KS Azoty-Puławy S.A.
  9. Ligarzewski Kacper – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski S.A.
  10. Miler Oskar – SKF KPR Sparta Oborniki
  11. Wałach Miłosz – KS VIVE Kielce
  12. Wodziński Dawid – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Kwasiborski Szymon – SPR Wisła Płock S.A. – SMS Płock
  2. Szczepanik Bartosz – UKS 31 Rokitnica Zabrze – SMS Kielce
  3. Węgiel Aleksander – SKS Kusy Kraków – SMS Kwidzyn
  4. Wysocki Jakub – UKS Krakowiak 85 Kraków – SMS Kielce
  5. Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
  6. Kaczmarczyk Cezary – OKPR Warmia Olsztyn
  7. Matlęga Jakub – MMTS Kwidzyn S.A.
  8. Śliwiński Piotr – MKS MOS Wrocław
  9. Zacharski Kacper – KPR Legionowo Sp. z o.o.

Kadra szkoleniowa:
Szmal Sławomir – trener główny
Rydz Paweł – trener współpracujący
Suchowicz Sebastian – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Urbański Marcin – fizjoterapeuta
Adamska Paulina – statystyk

I. Zbiórka zawodników w dniu 11.04.2021 r. (niedziela) do godz. 14.30, COS OPO Spała, Al. Prezydenta I. Mościckiego 6, 97-215 Inowłódz.
II. Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy po przyjeździe na konsultację w pierwszej kolejności zostaną przebadani pod kątem SARS-CoV-2. Do czasu uzyskania wyników testów treningi nie będą rozpoczęte.