1 maja 2021

Mecz Holandia – Polska w Eurosporcie 1

Polscy piłkarze ręczni w niedzielę rozegrają ostatnie spotkanie w eliminacjach do mistrzostw Europy. Biało-Czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Holandią w meczu, który może zadecydować o ich udziale w turnieju. Transmisja od 17:50 w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze!

Po pięciu meczach eliminacji do mistrzostw Europy polscy piłkarze ręczni mają na koncie sześć punktów, które zostały wywalczone w meczach z Turcją i Słowenią. W niedzielę, 2 maja Biało-Czerwoni staną przed szansą wzięcia rewanżu na Holendrach i wynik tego spotkania może zadecydować o awansie naszej reprezentacji na mistrzostwa Europy w 2022 roku. Przepustki na turniej zdobędą po dwie najlepsze drużyny z każdej z ośmiu grup oraz cztery najlepsze zespoły z trzecich miejsc.

Mecz Holandia – Polska na antenie Eurosportu 1 i w Eurosport Playerze skomentuje duet Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź.

Eurosport posiada wyłączne prawa do transmitowania w Polsce rozgrywek kobiet i mężczyzn w europejskich pucharach w piłce ręcznej: Lidze Mistrzów, Lidze Europejskiej i Pucharze EHF. Stacja ma również wyłączne prawa do mistrzostw Europy kobiet w latach 2022, 2024 i 2026 oraz mistrzostw Europy mężczyzn w latach 2022, 2024 i 2026. Znakomitą ofertę Eurosportu dla miłośników piłki ręcznej uzupełniają prawa do mistrzostw Europy w piłce ręcznej plażowej w 2021, 2023 i 2025 roku.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest