4 maja 2021

PGNiG Superliga w maju na szklanym ekranie

Redakcja TVP Sport dla kibiców PGNiG Superligi przygotowała co najmniej jedenaście transmisji, które będzie można zobaczyć w maju br. Pięć spotkań odbędzie się z udziałem panów, pozostałe to domena kobiet. 

Majowe zmagania na szklanym ekranie rozpoczęły się w Święto Pracy meczem KPR Kobierzyce – MKS Zagłębie Lubin. Derby Dolnego Śląska nie zapewniły jeszcze Miedziowym upragnionego tytułu mistrza Polski. Nie zapewniły bowiem gospodynie postawiły się faworytkom i wygrały po serii rzutów karnych. W tej sytuacji koronacja została odłożona w czasie. Ekipie Bożeny Karkut do pełni szczęścia brakuje tylko punktu. Po niego lublinianki mogą sięgnąć już w najbliższy piątek. Zagłębie podejmie Start Elbląg. Mecz będzie transmitowany przez TVP Sport.

Wszystkie awizowane spotkania będzie można zobaczyć w TVP Sport, na stronie internetowej TVPSPORT.PL, w aplikacji TVP Sport oraz na kanale TVP Sport w serwisie YouTube. Resztę spotkań pań można obejrzeć w Zobacz.TV

Plan transmisji PGNiG Superligi Kobiet w TVP Sport:

Zagłębie Lubin – Start Elbląg/ 07.05. (piątek) godz. 17:00

Ruch Chorzów – Eurobud JKS Jarosław/ 12.05. (środa) godz 17:00

Eurobud JKS Jarosław – KPR Gminy Kobierzyce/ 16.05. (niedziela) godz. 14:15

Ruch Chorzów – MKS Perła Lublin/ 21.05. (piątek) godz. 18:15

Perła Lublin – Zagłębie Lubin/ 30.05 (niedziela) godz. 17:15

UWAGA: czynione są starania, aby był transmitowany również mecz
Zagłębie Lubin – Eurobud JKS Jarosław/ 22.05.godz. 13:15

W Superlidze mężczyzn Łomża Vive Kielce pewnie zmierza po kolejny złoty medal w krajowych rozgrywkach. Jakkolwiek miejsca na podium w zasadzie są już rozdane to za plecami kielczan trwa walka o wicemistrzostwo Polski. W korzystniejszej sytuacji jest Orlen Wisła Płock, która jednak czuje oddech Azotów Puławy. Wiślacy mają dwa punkty przewagi nad rywalami i o jedne spotkanie rozegrane mniej. Właśnie rywalizację tych drużyn będzie można zobaczyć 15 maja w tv. Gospodarzem będą puławianie.     

Wszystkie awizowane mecze będzie można zobaczyć w TVP Sport, na stronie internetowej TVPSPORT.PL, w aplikacji TVP Sport oraz na kanale TVP Sport w serwisie YouTube. Resztę meczów można zobaczy w  Emocje.TV

Plan transmisji PGNiG Superligi Mężczyzn w TVP Sport:

Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin/ 08.05. (sobota) godz. 15:00

Torus Wybrzeże Gdańsk – MMTS Kwidzyn/ 09.05. (niedziela) godz. 15:00

Chrobry Głogów – Łomża Vive Kielce/ 14.05. (piątek) godz. 18:15

Azoty Puławy – Orlen Wisła Płock/ 15.05. (sobota) godz. 13:15 (godzina do potwierdzenia)

Łomża Vive Kielce – Azoty Puławy/ 20/05. (czwartek) godz. 18:00.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest