Strona główna | Juniorzy | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

23-28.05.2021 r. Cetniewo – zgrupowanie szkoleniowe
29-30.05.2021 r. Bukareszt (ROU) – mecze międzypaństwowe (ROU-POL)

  1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  2. Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
  3. Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce
  4. Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
  5. Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  6. Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  7. Michałowicz Filip – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kielce
  8. Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Gdańsk
  9. Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  10. Reichel Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  11. Stempin Paweł – KPR GO S.A. – SMS Kielce
  12. Stępień Dominik – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  13. Szendzielorz Daniel – MKS Grudziądz – SMS Kwidzyn
  14. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
  15. Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
  16. Ekstowicz Artur – MTS Kwidzyn
  17. Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze
  18. Pinda Aleksander – KS VIVE Kielce
  19. Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce
  20. Wróbel Gracjan – MKS Kalisz Sp. z o.o.

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Cięciwa Ryszard – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  2. Czapiewski Grzegorz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  3. Górski Tobiasz – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Płock
  4. Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
  5. Słupski Michał – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kwidzyn
  6. Węgielewski Filip – MKS Brodnica – SMS Kielce
  7. Wiatrzyk Mateusz – KS SPR Chrobry S.A. – SMS Kielce
  8. Krok Patryk – SPR Wybrzeże Gdańsk

Kadra szkoleniowa:
Markowski Artur – trener główny
Kamys Zygmunt – trener asystent
Suchowicz Sebastian – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego (od 23 do 28.05.)
Szczerbicki Paweł – fizjoterapeuta
Adamczyk Szymon – statystyk (od 28 do 30.05)

I. Zbiórka zawodników dnia 23.05.2021 r. (niedziela) do godz. 18.00
COS OPO Cetniewo, ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo.
II. Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy po przyjeździe na zgrupowanie kadry narodowej w pierwszej kolejności zostaną przebadani pod kątem SARS-CoV-2. Do czasu uzyskania wyników testów treningi nie będą rozpoczęte.