Strona główna | Juniorki młodsze | Kadra narodowa juniorek młodszych

Kadra narodowa juniorek młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2006 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

14-19.07.2021 r. Pruszków – zgrupowanie szkoleniowe
20-22.07.2021 r. Paryż (FRA) – mecze międzypaństwowe (FRA-POL)

  1. Chwojnicka Zofia – UKS Lider Sławno – SMS Płock
  2. Juchacz Karolina – UKS Bukowia Buk – SMS Płock
  3. Kurlej Zuzanna – KMKS Kraśnik – SMS Płock
  4. Skomra Zofia – UKS Bukowia Buk – SMS Płock
  5. Berent Kinga – MKS Brodnica
  6. Bodnar Julia – MKS Brodnica
  7. Gajek Martyna – KU AZS Politechnika Koszalińska
  8. Grzesista Julia – MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice
  9. Krupa Zuzanna – SPR Olkusz
  10. Myślińska Agata – UKS Lider Sławno
  11. Parafian Maja – KPR ROKiS Radzymin
  12. Pawlak Wiktoria – UKS MOS Opole
  13. Pawłowska Oliwia – SKS Kusy Kraków
  14. Schlabs Maja – MKS PR Gniezno
  15. Tetelewska Amelia – Korona Handball Kielce
  16. Wechman Maja – UKS Bukowia Buk
  17. Wiśniewska Amelia – UKS Bukowia Buk
  18. Wróbel Nikola – SKS Kusy Kraków
  19. Zaranek Klaudia – APR Gladiator Oborniki
  20. Zieleniewska Anna – MKS Wieluń

Zawodniczki rezerwowe:

  1. Bajtek Dagmara – UKS Lider Sławno
  2. Barna Patrycja – MKS Victoria Świebodzice
  3. Chochół Patrycja – SKS Kusy Kraków
  4. Cieślak Antonina – MKS PR Gniezno
  5. Czapla Aleksandra – MKS Pałac Młodzieży Tarnów
  6. Czyżewska Zuzanna – UKS Spartakus Zielona Góra
  7. Jurek Nikola – MLKS Czarni Olecko
  8. Krzymowska Klaudia – MKS Znicz Pruszków
  9. Lankut Izabela – UKS Morski Sianów
  10. Łasińska Mia – MKS Brodnica
  11. Monka Karolina – MTS Kwidzyn
  12. Najder Zuzanna – SKS Kusy Kraków
  13. Szulc Marika – MKS Victoria Świebodzice
  14. Szczepanik Martyna – MKS Victoria Świebodzice
  15. Wójcikowska Zuzanna – KS Victoria Piaseczno

Kadra szkoleniowa:
Jagodziński Marek – trener główny
Kapuściński Paweł – trener asystent
Świgoń Piotr – trener współpracujący
Piasecki Wojciech – fizjoterapeuta
Bonisławski Dominik – statystyk (od 18.07)

I. Zbiórka zawodniczek dnia 14.07.2021 r. (środa) do godz. 14.00 Hotel Anton, ul. Bolesława Prusa 1, 05-800 Pruszków.
II. Zawodniczki oraz sztab szkoleniowy po przyjeździe na zgrupowanie kadry narodowej w pierwszej kolejności zostaną przebadani pod kątem SARS-CoV-2. Do czasu uzyskania wyników testów treningi nie będą rozpoczęte.
III. Kluby macierzyste w porozumieniu z rodzicami (opiekunami prawnymi) winny zapewnić zawodniczkom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.