Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2002 r. i mł.) na cykl akcji szkoleniowych w ramach przygotowań do startu w finałach Mistrzostw Europy:
07-15.07.2021 r. COS OPO Cetniewo – zgrupowanie szkoleniowe
19-22.07.2021 r. Chorzów – konsultacja szkoleniowa
23-24.07.2021 r. Chorzów – mecze międzypaństwowe (POL-SVK)
29-30.07.2021 r. Pruszków – konsultacja szkoleniowa
31.07 – 03.08.2021 r. Paryż (FRA) – konsultacja szkoleniowa
01-02.08.2021 r. Paryż (FRA) – mecze międzypaństwowe (FRA-POL)
04-08.08.2021 r. Pruszków – zgrupowanie szkoleniowe
09-15.08.2021 r. Skopje (MKD) – Mistrzostwa Europy
- Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
- Antolak Jan – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Kielce
- Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
- Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce
- Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
- Górski Tobiasz – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Płock
- Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
- Jastrzębski Marcel – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS Kielce
- Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
- Michałowicz Filip – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS Kielce
- Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Gdańsk
- Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
- Reichel Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
- Słupski Michał – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS Kwidzyn
- Stempin Paweł – KPR GO S.A. – SMS Kielce
- Stępień Dominik – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
- Szendzielorz Daniel – MKS Grudziądz – SMS Kwidzyn
- Tomczak Wiktor – MKS MOS Wrocław – SMS Kielce
- Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
- Ekstowicz Artur – MTS Kwidzyn
- Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze
- Nowak Marcel – Füchse Berlin (GER)
- Pinda Aleksander – KS VIVE Kielce
- Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce
Zawodnicy rezerwowi:
- Bernacik Eryk – MKS Poznań – SMS Gdańsk
- Cięciwa Ryszard – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
- Czapiewski Grzegorz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
- Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
- Karpiński Wiktor – MKS Brodnica – SMS Płock
- Młynkowiak Alan – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
- Stefaniak Mikołaj – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
- Świątkiewicz Jakub – UKS Anilana Łódź – SMS Kwidzyn
- Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
- Krok Patryk – KS Handball Sportowa S.A.
- Wróbel Gracjan – MKS Kalisz Sp. z o.o.
Kadra szkoleniowa:
Markowski Artur – trener główny
Kamys Zygmunt – trener asystent
Suchowicz Sebastian – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Szczerbicki Paweł – fizjoterapeuta
Kamiński Łukasz – fizjoterapeuta (od 9 do 15.08)
Adamczyk Szymon – statystyk (od 9 do 15.08)
Kamińska Justyna – kierownik (od 9 do 15.08)
Rombel Patryk – trener współpracujący
I. Zbiórka zawodników dnia 07.07.2021 r. (środa) do godz. 12.30 COS OPO Cetniewo, ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo.
II. Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy po przyjeździe na konsultację kadry narodowej w pierwszej kolejności zostaną przebadani pod kątem SARS-CoV-2. Do czasu uzyskania wyników testów treningi nie będą rozpoczęte.