Strona główna | Juniorzy | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2002 r. i mł.) na cykl akcji szkoleniowych w ramach przygotowań do startu w finałach Mistrzostw Europy:

07-15.07.2021 r. COS OPO Cetniewo – zgrupowanie szkoleniowe
19-22.07.2021 r. Chorzów – konsultacja szkoleniowa
23-24.07.2021 r. Chorzów – mecze międzypaństwowe (POL-SVK)
29-30.07.2021 r. Pruszków – konsultacja szkoleniowa
31.07 – 03.08.2021 r. Paryż (FRA) – konsultacja szkoleniowa
01-02.08.2021 r. Paryż (FRA) – mecze międzypaństwowe (FRA-POL)
04-08.08.2021 r. Pruszków – zgrupowanie szkoleniowe
09-15.08.2021 r. Skopje (MKD) – Mistrzostwa Europy

  1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  2. Antolak Jan – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Kielce
  3. Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
  4. Domagała Damian – KS VIRET CMC Zawiercie – SMS Kielce
  5. Graczyk Igor – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce
  6. Górski Tobiasz – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Płock
  7. Iskra Patryk – KS Uniwersytet Radom – SMS Gdańsk
  8. Jastrzębski Marcel – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS Kielce
  9. Kosznik Tomasz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  10. Michałowicz Filip – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS Kielce
  11. Molski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Gdańsk
  12. Poźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  13. Reichel Dawid – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  14. Słupski Michał – KS SPR „Chrobry” S.A. – SMS Kwidzyn
  15. Stempin Paweł – KPR GO S.A. – SMS Kielce
  16. Stępień Dominik – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  17. Szendzielorz Daniel – MKS Grudziądz – SMS Kwidzyn
  18. Tomczak Wiktor – MKS MOS Wrocław – SMS Kielce
  19. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
  20. Ekstowicz Artur – MTS Kwidzyn
  21. Krawczyk Paweł – SPR Górnik Zabrze
  22. Nowak Marcel – Füchse Berlin (GER)
  23. Pinda Aleksander – KS VIVE Kielce
  24. Surgiel Cezary – KS VIVE Kielce

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Bernacik Eryk – MKS Poznań – SMS Gdańsk
  2. Cięciwa Ryszard – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  3. Czapiewski Grzegorz – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  4. Głuszczenko Marcin – UMKS PMOS Chrzanów – SMS Kielce
  5. Karpiński Wiktor – MKS Brodnica – SMS Płock
  6. Młynkowiak Alan – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
  7. Stefaniak Mikołaj – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
  8. Świątkiewicz Jakub – UKS Anilana Łódź – SMS Kwidzyn
  9. Zwierz Damian – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Kwidzyn
  10. Krok Patryk – KS Handball Sportowa S.A.
  11. Wróbel Gracjan – MKS Kalisz Sp. z o.o.

Kadra szkoleniowa:
Markowski Artur – trener główny
Kamys Zygmunt – trener asystent
Suchowicz Sebastian – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Szczerbicki Paweł – fizjoterapeuta
Kamiński Łukasz – fizjoterapeuta (od 9 do 15.08)
Adamczyk Szymon – statystyk (od 9 do 15.08)
Kamińska Justyna – kierownik (od 9 do 15.08)
Rombel Patryk – trener współpracujący

I. Zbiórka zawodników dnia 07.07.2021 r. (środa) do godz. 12.30 COS OPO Cetniewo, ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo.
II. Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy po przyjeździe na konsultację kadry narodowej w pierwszej kolejności zostaną przebadani pod kątem SARS-CoV-2. Do czasu uzyskania wyników testów treningi nie będą rozpoczęte.