7 września 2021

Ruszyła sprzedaż biletów na EHF EURO 2022 mężczyzn

Kibice piłki ręcznej, którzy planują oglądać swoje drużyny bezpośrednio w akcji na Słowacji podczas EHF EURO 2022 mężczyzn, mogą już kupić jednodniowe bilety na mecze rundy wstępnej i rundy głównej.

Mistrzostwa Europy 2022 mężczyzn odbędą się w terminie 13-30 stycznia na Węgrzech i Słowacji. Hasłem turnieju jest „Oglądaj mecze. Zobacz więcej”. Właśnie w stolicy naszych południowych sąsiadów, w grupie D, zagrają Polacy. Rywalami Biało-Czerwonych – w Ondrej Nepela Arena w Bratysławie – będą kolejno Austria (14.01. g. 20:30), Białoruś (16.01. g. 20:30) i Niemcy (18.01. g. 18:00). Bilety można już kupić na stronie Tickets.eurohandball.com. Tam też można składać zamówienia grupowe np. mogą to zrobić biura podróży.

Bratysława będzie również gospodarzem meczów rundy głównej grupy II. Kliknij tutaj, aby zobaczyć pełny harmonogram.

UWAGA! Kibice kupujący bilety na mecze na Słowacji muszą pamiętać, że gwarantowany wstęp na wydarzenie jest dostępny tylko dla osób w pełni zaszczepionych przeciwko Covid-19. Fani, którzy kupili już bilety i nie są lub nie planują być zaszczepieni w czasie imprezy z jakiegokolwiek powodu, mają możliwość zwrotu pieniędzy. 7 października to ostatni dzień, w którym można to zrobić.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest