24 września 2021

Kadra narodowa juniorek młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek młodszych (ur.2006 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

04-10.10.2021 r. Zakopane – zgrupowanie szkoleniowe
08-09.10.2021 r. Zakopane – mecze międzypaństwowe (POL-GER)

  1. Berent Kinga – MKS Brodnica -SMS Płock
  2. Chochół Patrycja – SKS Kusy Kraków – SMS Płock
  3. Chwojnicka Zofia – UKS Lider Sławno – SMS Płock
  4. Gajek Martyna – KU AZS Politechnika Koszalińska – SMS Płock
  5. Grzesista Julia – MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice – SMS Płock
  6. Jurek Nikola – MLKS Czarni Olecko – SMS Płock
  7. Krupa Zuzanna – SPR Olkusz – SMS Płock
  8. Kurlej Zuzanna – KMKS Kraśnik – SMS Płock
  9. Parafian Maja – KPR ROKiS Radzymin – SMS Płock
  10. Pawlak Wiktoria – KS Otmęt Krapkowice – SMS Płock
  11. Pawłowska Oliwia – SKS Kusy Kraków – SMS Płock
  12. Tetelewska Amelia – Korona Handball Kielce – SMS Płock
  13. Zieleniewska Anna – MTS Kwidzyn – SMS Płock
  14. Cieślak Antonina – MKS PR Gniezno
  15. Dydek Zuzanna – MKS Zagłębie Lubin
  16. Łasińska Mia – MKS Brodnica
  17. Myślińska Agata – UKS Lider Sławno
  18. Pawlik Natalia – KU AZS Politechnika Koszalińska
  19. Schlabs Maja – MKS PR Gniezno
  20. Wechman Maja – Bukowsko-Dopiewski KPR
  21. Ziółkowska Daria – KPR ROKiS Radzymin

Zawodniczki rezerwowe:

  1. Czyżewska Zuzanna – UKS Spartakus Zielona Góra – SMS Płock
  2. Lewandowska Nikola – MKS CKS-SMS Szczecin – SMS Płock
  3. Najder Zuzanna – SKS Kusy Kraków – SMS Płock
  4. Piątek Maja – SPR Kępno – SMS Płock
  5. Wróbel Nikola – SKS Kusy Kraków – SMS Płock
  6. Zaranek Klaudia – APR Gladiator Oborniki – SMS Płock
  7. Adamczewska Justyna – MKS Victoria Świebodzice
  8. Bajtek Dagmara – UKS Lider Sławno
  9. Barna Patrycja – MKS Victoria Świebodzice
  10. Bodnar Julia – MKS Brodnica
  11. Eichler Aleksandra – APR Gladiator Oborniki
  12. Monka Karolina – MTS Kwidzyn
  13. Sarnecka Wiktoria – MTS Kwidzyn
  14. Szczepanik Martyna – MKS Victoria Świebodzice

Kadra szkoleniowa:
Jagodziński Marek – trener główny
Świgoń Piotr – trener współpracujący
Piasecki Wojciech – fizjoterapeuta
Porzeziński Przemysław – statystyk

Zbiórka zawodniczek dnia 04.10.2021 r. (poniedziałek) do godz. 15.00 COS OPO Zakopane, ul. Bronisława Czecha 1, 34-500 Zakopane.
Kluby macierzyste w porozumieniu z rodzicami (opiekunami prawnymi) winny zapewnić zawodniczkom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest