27 września 2021

Rozpoczęło się zgrupowanie w Cetniewie

W Cetniewie rozpoczęło się zgrupowanie kadry narodowej seniorów prowadzonej przez Patryka Rombla, w którym udział biorą zawodnicy występujący w PGNiG Superlidze, z wyłączeniem graczy z Kielc, Płocka i Puław uczestniczących w europejskich pucharach.

Zgrupowanie rozpoczęło się z zachowaniem zaostrzonej procedury bezpieczeństwa. Zarówno zawodnicy jak i sztab szkoleniowy zostali poddani testom na obecność koronawirusa, które we wszystkich przypadkach dały wynik negatywny.

Zgrupowanie ma na celu przegląd zawodników szerokiego składu pod kątem dalszej selekcji oraz rozpoczęcie przygotowań do głównego celu w tym sezonie – Mistrzostw Europy 2022 podczas których Polacy w fazie grupowej zmierzą się kolejno z Austrią, Białorusią i Niemcami.

2021.01.09 Plock Pilka reczna, Eliminacje do mistrzostw Europy 2022 Polska – Turcja N/z Arkadiusz Ossowski Foto Rafal Rusek / PressFocus 2021.01.09 Plock Handball, Qualifying for the European Championship 2022 Poland – Turkey Arkadiusz Ossowski Credit: Rafal Rusek / PressFocus

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest