Strona główna | Powołania | Powołania Mężczyźni

Powołania Mężczyźni

Kadra narodowa mężczyzn w piłce ręcznej plażowej

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej seniorów plażowej piłce ręcznej na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 10-15.06.2019 roku w Płocku. 1.Czapliński MikołajSPR Wisła Płock2.Dzieciątkowski JakubSPR GKS Żukowo3.Fabianowicz MaciejSPR Wisła Płock4.Kowalski PawełSPR Wisła Płock5.Kożuchowski EmilBHT Akademia Sportu Gdańsk6.Ligarzewski KacperNLO SMS ZPRP Gdańsk7.Lipiński WojciechHV Grün-Weiß Werder (GER)8.Matlach MateuszMKS Nielba Wągrowiec9.Matyjasik MarcinUKS Anilana Łódź10.Miedziński MarcinSPR Stal ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów w piłce ręcznej plażowej

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów plażowej piłce ręcznej na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w dniach 13-16.06.2019 roku w Płocku. 1.Dudziak BłażejEnerga Wybrzeże Gdańsk2.Laskowski AdamMKS Mazur Sierpc3.Łapucha MichałKSPR Gwardia Koszalin4.Malinowski JakubMKS Mazur Sierpc5.Mokracki WiktorMTS Kwidzyn6.Mroczkowski KamilMKS Mazur Sierpc7.Nowakowski JakubMKS Mazur Sierpc8.Olejniczak MateuszUKS Miś Gorzów Wlkp.9.Renicki RafałUKS Miś Gorzów Wlkp.10.Śliwiński MaksymilianKS Warszawianka11.Tadej KarolMKS Zryw ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 05.06 – 06.06.2019 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie 06.06 – 11.06.2019 – Płock – konsultacja szkoleniowa 11.06 – 13.06.2019 – Prisztina (Kosowo) – konsultacja szkoleniowa 12.06.2019 – Prisztina (Kosowo) – 5. mecz eliminacji ME 2020 (KOS – POL) 13.06 – 16.06.2019 ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych na OME

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 09-16.06.2019 r. Kielce – zgrupowanie szkoleniowe23-30.06.2019 r. COS OPO Cetniewo – zgrupowanie szkoleniowe01-07.07.2019 r. Otwarte Mistrzostwa Europy – Göteborg (Szwecja) Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS KielceBykowski Igor – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS KielceDomagała ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa B mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 06.06 – 16.06.2019 – Płock – zgrupowanie szkoleniowe10.06.2019 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie15.06 – 16.06.2019 – Płock – Mecze Międzypaństwowe (POL B – HUN B) Gądek Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.Janikowski Kelian – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.Komarzewski Krzysztof – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Pruszkowie w terminie 28.05-02.06.2019 r. Daszek Michał  – SPR Wisła Płock S.A.Gębala Tomasz – SPR Wisła Płock S.A.Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A.Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.Dawydzik Dawid – MKS Zagłębie Lubin S.A.Bondzior Krystian – MKS Zagłębie Lubin S.A.Moryń Jakub – MKS Zagłębie ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa B mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Warszawie w terminie 28.05-02.06.2019 r. Działakiewicz Szymon – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SMS GdańskOlejniczak Michał – UKS Miś Gorzów Wielkopolski – SMS GdańskPilitowski Konrad – UKS Nike Ciechanów – SMS GdańskStefani Filip – KPR GO S.A. – SMS GdańskAdamczyk Kamil ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 19-22.05.2019 roku. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS KielceKaczmarczyk Cezary – ASPR Zawadzkie – SMS KielceMatlęga Jakub – ŚKPR Świdnica – SMS Gdańsk Zacharski Kacper – AZS AWF Warszawa – SMS KielceBartosik Marek – KS Handball ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 14.04-17.04.2019 – Pruszków – konsultacja szkoleniowa 17.04-21.04.2019 – Bugojno (BIH) – turniej międzypaństwowy 1. Adamski Jakub – WKS Śląsk Wrocław – SMS Gdańsk 2. Czaja Mateusz – ASPR Zawadzkie – SMS Gdańsk 3. Dadej Wojciech – KPR Gryfino – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa mężczyzn na mecze z Niemcami w kw. ME 2020

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 04.04-08.04.2019 – COS OPO Szczyrk – konsultacja szkoleniowa 08.04-12.04.2019 – Gliwice – konsultacja szkoleniowa 10.04.2019 – Gliwice – 3. mecz eliminacji ME (POL – GER) 12.04-14.04.2019 – Halle (Niemcy) – konsultacja szkoleniowa 13.04.2019 – Halle (Niemcy) – 4. mecz eliminacji ME (GER – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa B mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w terminie 04-11.04.2019 r. w COS OPO Szczyrk. Czytaj więcej »

Kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w terminie 03-06.03.2019 r. w Płocku. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w COS Szczyrk w terminie 03-10.03.2019 r. Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 17-20.02.2019 roku. 1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce 2. Kaczmarczyk Cezary – ASPR Zawadzkie – SMS Kielce 3. Matlęga Jakub – ŚKPR Świdnica – SMS Gdańsk 4. Zacharski Kacper – AZS AWF Warszawa – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: 27.01-29.01.2019 – Biskupiec – konsultacja szkoleniowa 30.01-31.01.2019 – Biskupiec – mecze międzypaństwowe POL-BLR 1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce 2. Bykowski Igor – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Kielce 3. Domagała Damian – ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 20-23.01.2019 r. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w terminie 02-08.01.2019 r. w Lubinie. Czytaj więcej »

Kadra narodowa B mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na następujący zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w terminie 02-10.01.2019 r. w COS Cetniewo. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 11.12-17.12.2018 – Szczyrk, COS – zgrupowanie szkoleniowe 17.12-20.12.2018 – Skopje (Macedonia) – turniej międzypaństwowy (MKD,MNE,SRB,HUN) 1. Czaja Mateusz – ASPR Zawadzkie – SMS Kielce 2. Działakiewicz Szymon – Euco-UKS Dziewiątka Legnica – SMS Gdańsk 3. Kozycz Kamil – TS ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 10.12-11.12.2018 – Gdańsk – konsultacja szkoleniowa 11.12-13.12.2018 – Rostock (Niemcy) – mecz międzypaństwowy (GER – POL) 13.12-21.12.2018 – Cetniewo, COS – zgrupowanie szkoleniowe 1. Bąk Ignacy – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A. 2. Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A. 3. Kornecki ... Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.1998 r. i mł.) na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w COS Cetniewo w terminie 12-22.12.2018 r. Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 02-05.12.2018 r. Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 18-21.11.2018 r. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.1998 r. i mł.) na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Szczyrku w terminie 19-26.10.2018 r. Czytaj więcej »

Kadra narodowa B mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 30.09-03.10.2018 r. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: 23.09-29.09.2018 – Pruszków – zgrupowanie szkoleniowe 24.09.2018 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie 1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce 2. Bączek Miłosz – KS VIVE Kielce – SMS Kielce 3. Bykowski Igor – ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 09-12.09.2018 r. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w terminie 20-29.08.2018 roku. 1. Bączek Miłosz – KS Vive Kielce 2. Pinda Aleksander – KS Vive Kielce 3. Smulski Jakub – KS Vive Kielce 4. Surgiel Cezary – KS Vive Kielce 5. Ałaj Jakub – KS ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w terminie 01-11.08.2018 r. w COS Cetniewo. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 07.07-17.07.2018 – Zakopane, COS – zgrupowanie szkoleniowe 17.07-18.07.2018 – Veszprem (Węgry) – mecze towarzyskie (HUN – POL) 1. Balcerek Dawid – UKS Olimp Grodków – SMS Gdańsk 2. Baliga Oskar – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 3. Czarnecki ... Czytaj więcej »

Szeroka kadra narodowa mężczyzn na finały MME w Słowenii

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 06.07-11.07.2018 – Pruszków – zgrupowanie szkoleniowe 11.07-14.07.2018 – Siofok (Węgry) – turniej towarzyski (HUN, RUS, SRB, POL) 17.07-18.07.2018 – Warszawa – konsultacja szkoleniowa 18.07-30.07.2018 – Celje (Słowenia) – finały Młodzieżowych Mistrzostw Europy Skład reprezentacji Polski na MME Słowenia ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur. w 2000 r. i mł.) na konsultację szkoleniową, która obędzie się w Warszawie w terminie 23.06-01.07.2018 roku. 1. Baliga Oskar – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 2. Czarnecki Michał – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce 3. Dadej Wojciech – KS Energetyk Gryfino – SMS Gdańsk ... Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 10.06-11.06.2018 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie 11.06-19.06.2018 – Giżycko, COS – zgrupowanie szkoleniowe 24.06-01.07.2018 – Szczyrk, COS – zgrupowanie szkoleniowe 1. Rybski Piotr – SPR Stal Mielec – SMS Gdańsk 2. Klimków Jan – KPR Gwardia ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 04.06-11.06.2018 – Cetniewo, COS – zgrupowanie szkoleniowe 11.06-14.06.2018 – Kalisz – konsultacja szkoleniowa 13.06.2018 – Kalisz – mecz towarzyski Polska-Hiszpania 1. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A. 2. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A. 3. Morawski Adam – SPR Wisła Płock ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa B mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 04.06-11.06.2018 – Płock – zgrupowanie szkoleniowe 08.06-10.06.2018 – Płock – turniej międzypaństwowy (HUN, NOR, SWE, POL) 1. Kondratiuk Adrian – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A. 2. Prymlewicz Wojciech – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A. 3. Rogulski Łukasz – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A. 4. Dawydzik ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Warszawie w terminie 15-18.04.2018 roku. 1. Kaczmarczyk Cezary – ASPR Zawadzkie – SMS Kielce 2. Zacharski Kacper – AZS AWF Warszawa – SMS Kielce 3. Bartosik Marek – Handball Sportowa S.A. 4. Borucki Wojciech – KS PR Azoty-Puławy S.A 5. Wiejak ... Czytaj więcej »