Strona główna | Powołania | Powołania Mężczyźni (ptrona 2)

Powołania Mężczyźni

Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.1998 r. i mł.) na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w COS Cetniewo w terminie 12-22.12.2018 r. Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 02-05.12.2018 r. Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 18-21.11.2018 r. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.1998 r. i mł.) na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Szczyrku w terminie 19-26.10.2018 r. Czytaj więcej »

Kadra narodowa B mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 30.09-03.10.2018 r. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: 23.09-29.09.2018 – Pruszków – zgrupowanie szkoleniowe 24.09.2018 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie 1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce 2. Bączek Miłosz – KS VIVE Kielce – SMS Kielce 3. Bykowski Igor – ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 09-12.09.2018 r. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w terminie 20-29.08.2018 roku. 1. Bączek Miłosz – KS Vive Kielce 2. Pinda Aleksander – KS Vive Kielce 3. Smulski Jakub – KS Vive Kielce 4. Surgiel Cezary – KS Vive Kielce 5. Ałaj Jakub – KS ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w terminie 01-11.08.2018 r. w COS Cetniewo. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 07.07-17.07.2018 – Zakopane, COS – zgrupowanie szkoleniowe 17.07-18.07.2018 – Veszprem (Węgry) – mecze towarzyskie (HUN – POL) 1. Balcerek Dawid – UKS Olimp Grodków – SMS Gdańsk 2. Baliga Oskar – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 3. Czarnecki ... Czytaj więcej »

Szeroka kadra narodowa mężczyzn na finały MME w Słowenii

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 06.07-11.07.2018 – Pruszków – zgrupowanie szkoleniowe 11.07-14.07.2018 – Siofok (Węgry) – turniej towarzyski (HUN, RUS, SRB, POL) 17.07-18.07.2018 – Warszawa – konsultacja szkoleniowa 18.07-30.07.2018 – Celje (Słowenia) – finały Młodzieżowych Mistrzostw Europy Skład reprezentacji Polski na MME Słowenia ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur. w 2000 r. i mł.) na konsultację szkoleniową, która obędzie się w Warszawie w terminie 23.06-01.07.2018 roku. 1. Baliga Oskar – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 2. Czarnecki Michał – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce 3. Dadej Wojciech – KS Energetyk Gryfino – SMS Gdańsk ... Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 10.06-11.06.2018 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie 11.06-19.06.2018 – Giżycko, COS – zgrupowanie szkoleniowe 24.06-01.07.2018 – Szczyrk, COS – zgrupowanie szkoleniowe 1. Rybski Piotr – SPR Stal Mielec – SMS Gdańsk 2. Klimków Jan – KPR Gwardia ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 04.06-11.06.2018 – Cetniewo, COS – zgrupowanie szkoleniowe 11.06-14.06.2018 – Kalisz – konsultacja szkoleniowa 13.06.2018 – Kalisz – mecz towarzyski Polska-Hiszpania 1. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A. 2. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A. 3. Morawski Adam – SPR Wisła Płock ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa B mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 04.06-11.06.2018 – Płock – zgrupowanie szkoleniowe 08.06-10.06.2018 – Płock – turniej międzypaństwowy (HUN, NOR, SWE, POL) 1. Kondratiuk Adrian – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A. 2. Prymlewicz Wojciech – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A. 3. Rogulski Łukasz – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A. 4. Dawydzik ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Warszawie w terminie 15-18.04.2018 roku. 1. Kaczmarczyk Cezary – ASPR Zawadzkie – SMS Kielce 2. Zacharski Kacper – AZS AWF Warszawa – SMS Kielce 3. Bartosik Marek – Handball Sportowa S.A. 4. Borucki Wojciech – KS PR Azoty-Puławy S.A 5. Wiejak ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa seniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 03.04-08.04.2018 – Katowice – konsultacja szkoleniowa 05.04.2018 – Katowice – mecz towarzyski Polska-Czechy 07.04.2018 – Zubri (Czechy) – mecz towarzyski Czechy-Polska 1. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A. 2. Gębala Maciej – SPR Wisła Płock S.A 3. Gębala Tomasz – SPR Wisła ... Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 03.04-05.04.2018 – Szczyrk, COS – konsultacja szkoleniowa 06.04-08.04.2018 – Szczyrk, COS – turniej towarzyski (BEL, CZE, ROU, POL) Rybski Piotr – SPR Stal Mielec – SMS Gdańsk Klimków Jan – KPR Gwardia Opole S.A. Milewski Michał – KPR ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Płocku w terminie 18-21.03.2018 roku. 1. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A. 2. Gębala Maciej – SPR Wisła Płock S.A 3. Gębala Tomasz – SPR Wisła Płock S.A. 4. Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A. 5. Morawski Adam – ... Czytaj więcej »

Młodzieżowa kadra narodowa mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn (ur. 1998 r. i mł.) na konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Płocku w terminie 18-21.03.2018 roku. Rybski Piotr – SPR Stal Mielec S.A  – SMS Gdańsk Klimków Jan – KPR Gwardia Opole S.A. Milewski Michał – KPR Gwardia Opole S.A Mauer Patryk – KPR Gwardia Opole ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Warszawie w terminie 25-28.02.2018 roku. 1. Matlęga Jakub – ŚKPR Świdnica – SMS Gdańsk 2. Zacharski Kacper – AZS AWF Warszawa – SMS Kielce 3. Bartosik Marek – Handball Sportowa S.A. 4. Borucki Wojciech – KS Azoty Puławy 5. Dekarz Dawid ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur. 2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 18.02-19.02.2018 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie 19.02-26.02.2018 – Cetniewo, COS – zgrupowanie szkoleniowe 23.02-25.02.2018 – Cetniewo, COS – mecze międzypaństwowe (POL-LTU) 1. Baliga Oskar – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 2. Czarnecki Michał – MSPR ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry  narodowej juniorów  (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa seniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na n/w cykl akcji szkoleniowych: 15.12-22.12.2017 – Gdańsk – zgrupowanie szkoleniowe 26.12-30.12.2017 – Gdańsk – turniej międzypaństwowy (BRN/BLR/JPN/POL) 02.01-04.01.2018 – Pruszków – konsultacja szkoleniowa 04.01-09.01.2018 – Vigo (ESP) – turniej międzypaństwowy (ARG/BLR/ESP/POL) 09.01-15.01.2018 – Povoa de Varzim (POR) – turniej kwalifikacyjny (CYP/KOS/POR/POL) 1. Daszek Michał – SPR Wisła ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 03-07.12.2017 – Szczyrk, COS – konsultacja szkoleniowa 08-10.12.2017 – Szczyrk, COS – Turniej Nadziei Olimpijskich (HUN, CZE, SVK, POL) 17-22.12.2017 – Cetniewo, COS – konsultacja szkoleniowa 26-30.12.2017 – Merzig (Niemcy) – Turniej Międzypaństwowy 1. Baliga Oskar – UKPR ... Czytaj więcej »

Konsultacja szkoleniowa bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Warszawie w terminie 19-22.11.2017 r. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 19-30.10.2017 – Płock – zgrupowanie szkoleniowe 27-29.10.2017 – Płock – Turniej Międzypaństwowy (POL, MKD, BLR, CZE) 05-06.11.2017 – Warszawa – konsultacja szkoleniowa 06-09.11.2017 – Berlin (Niemcy) – Mecze Międzypaństwowe (GER-POL) 1. Dadej Wojciech – KS Energetyk Gryfino – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa seniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 19-25.10.2017 – Gdańsk – konsultacja szkoleniowa 25-30.10.2017 – Dania – turniej Golden League (POL/DEN/NOR/FRA) 1. Potoczny Michał – MMTS Kwidzyn S.A. 2. Szpera Marek – MMTS Kwidzyn S.A. 3. Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A. 4. Gębala Maciej – SPR Wisła Płock ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa seniorów B

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej seniorów na następujący cykl akcji szkoleniowych: 19-25.10.2017 – Gdańsk – konsultacja szkoleniowa 25-30.10.2017 – Płock – turniej towarzyski (POL B/RUS B/SVK B/LTU) 1. Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A. 2. Genda Paweł – MMTS Kwidzyn S.A. 3. Bąk Ignacy – MMTS Kwidzyn S.A. 4. Nogowski Adrian – MMTS Kwidzyn ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Pruszkowie w terminie 17-20.09.2017 roku. 1. Balcerek Dawid – UKS Olimp Grodków – SMS Gdańsk 2. Ligarzewski Kacper – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk 3. Matlęga Jakub – ŚKPR Świdnica – SMS Gdańsk 4. Bartosik Marek – Handball Sportowa S.A. ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa seniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na konsultację szkoleniową w dniach 3-7 września 2017 r.: Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur. 2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 16.08-17.08.2017 – Warszawa, COMS – konsultację szkoleniowa 17.08-27.08.2017 – Zakopane, COS – konsultację szkoleniowa 1. Baliga Oskar – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 2. Dadej Wojciech – KS Energetyk Gryfino – SMS Gdańsk 3. Kozycz Kamil ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: 04-06.08.2017 – Płock – zgrupowanie szkoleniowe 06.08-20.08.2017 – Tbilisi, Gruzja – Mistrzostwa Świata Juniorów 1. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A. – SMS Gdańsk 2. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 3. Milewski Michał – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: 20-26.07.2017 r. – Władysławowo, COS – zgrupowanie szkoleniowe 27.07-31.07.2017 – Oslo (Norwegia) – Turniej Międzypaństwowy (NOR/DEN/SWE/POL) 1. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A. – SMS Gdańsk 2. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 3. Milewski ... Czytaj więcej »

Ostatnia prosta przygotowań kadry seniorów do TWG

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej seniorów w piłce ręcznej plażowej na następujący cykl akcji szkoleniowych: 16.07-19.07.2017 – Warszawa – Konsultacja szkoleniowa 19.07-21.07.2017 – Wrocław – Ślubowanie i ceremonia otwarcia The World Games 21.07-24.07.2017 – Świdnica – Konsultacja szkoleniowa 24.07-29.07.2017 – Wrocław – The World Games Zawodnicy: 3 ADAMSKI Kacper Gwardia Opole 1 FIODOR Adrian ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa seniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na konsultację szkoleniową, która odbędzie w terminie 13-17.08.2017 r. w Płocku. 1. Genda Paweł – MMTS Kwidzyn S.A. 2. Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A. 3. Potoczny Michał – MMTS Kwidzyn S.A. 4. Szczecina Krzysztof – MMTS Kwidzyn S.A. 5. Szpera Marek – MMTS Kwidzyn S.A. 6. Daszek ... Czytaj więcej »

Znamy składy reprezentacji Polski seniorek i seniorów na The World Games!

Trener Marek Karpiński podał oficjalny skład reprezentacji Polski kobiet, a trener Krzysztof Kisiel reprezentacji Polski mężczyzn w piłce ręcznej plażowej na The World Games Wrocław 2017. Turniej piłki ręcznej plażowej odbędzie się w dniach 26-29.07.2017 na wrocławskich Polach Marsowych (harmonogram turnieju). Bilety dostępne tutaj. Zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy i życzymy powodzenia, a wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do Wrocławia! Reprezentacja Polski seniorek Zawodniczki: ... Czytaj więcej »