Powołania Juniorzy

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 15-19.12.2019 r. – Cetniewo – zgrupowanie szkoleniowe, 20-21.12.2019 r. – Bukareszt – mecze międzypaństwowe (ROU-POL) Kaczmarczyk Cezary – ASPR Zawadzkie – SMS KielceKaczor Sebastian – SKS Kusy Kraków – SMS GdańskAdamski Jakub – MKS Zagłębie Lubin S.A.Beckman Melwin – ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 01-04.12.2019 r. Chruściel Oliwier – SKF KPR Sparta Oborniki – SMS KwidzynJastrzębski Marcel – KS SPR Chrobry S.A. – SMS KielceKaczmarczyk Cezary – ASPR Zawadzkie – SMS KielceLigarzewski Kacper – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS GdańskPoźniak Kornel – ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w COS Cetniewo w terminie 17-20.11.2019 roku. Fot. Adam Starszyński / PressFocus / archiwum ZPRP Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS KielceJastrzębski Marcel – KS SPR Chrobry S.A. – SMS KielcePoźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS KielceZacharski Kacper ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 21-25.10.2019 r.   Dzierżoniów            – konsultacja szkoleniowa26-27.10.2019 r.   Dzierżoniów            – mecze międzypaństwowe (POL–SVK) Czaja Mateusz – ASPR Zawadzkie – SMS KielceOlejniczak Michał – UKS Miś Gorzów Wielkopolski – SMS GdańskZacharski Kacper – KS AZS AWF Warszawa – SMS ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 06-09.10.2019 r. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS KielceJastrzębski Marcel – KS SPR Chrobry S.A. – SMS KielcePoźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS KielceZacharski Kacper – KS AZS AWF Warszawa – SMS KielceZwierz Damian ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 08-11.09.2019 r. Jastrzębski Marcel – KS SPR Chrobry S.A. – SMS KielceKaczmarczyk Cezary – ASPR Zawadzkie – SMS KielceLigarzewski Kacper – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS GdańskNowak Gracjan – MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec – SMS KielceBartosik Marek ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 01-02.07.2019 r. – Warszawa – badania lekarskie (COMS) 02-11.07.2019 r. – Szczyrk – zgrupowanie szkoleniowe 11-13.07.2019 r. – Balatonboglar (HUN) – mecze międzypaństwowe (HUN-POL) Adamski Jakub – WKS Śląsk Wrocław – SMS GdańskCzaja Mateusz – ASPR Zawadzkie – SMS ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 19-22.05.2019 roku. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS KielceKaczmarczyk Cezary – ASPR Zawadzkie – SMS KielceMatlęga Jakub – ŚKPR Świdnica – SMS Gdańsk Zacharski Kacper – AZS AWF Warszawa – SMS KielceBartosik Marek – KS Handball ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 14.04-17.04.2019 – Pruszków – konsultacja szkoleniowa 17.04-21.04.2019 – Bugojno (BIH) – turniej międzypaństwowy 1. Adamski Jakub – WKS Śląsk Wrocław – SMS Gdańsk 2. Czaja Mateusz – ASPR Zawadzkie – SMS Gdańsk 3. Dadej Wojciech – KPR Gryfino – ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 17-20.02.2019 roku. 1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce 2. Kaczmarczyk Cezary – ASPR Zawadzkie – SMS Kielce 3. Matlęga Jakub – ŚKPR Świdnica – SMS Gdańsk 4. Zacharski Kacper – AZS AWF Warszawa – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: 27.01-29.01.2019 – Biskupiec – konsultacja szkoleniowa 30.01-31.01.2019 – Biskupiec – mecze międzypaństwowe POL-BLR 1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce 2. Bykowski Igor – SPR Pogoń 1945 Zabrze – SMS Kielce 3. Domagała Damian – ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 20-23.01.2019 r. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w terminie 02-08.01.2019 r. w Lubinie. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 11.12-17.12.2018 – Szczyrk, COS – zgrupowanie szkoleniowe 17.12-20.12.2018 – Skopje (Macedonia) – turniej międzypaństwowy (MKD,MNE,SRB,HUN) 1. Czaja Mateusz – ASPR Zawadzkie – SMS Kielce 2. Działakiewicz Szymon – Euco-UKS Dziewiątka Legnica – SMS Gdańsk 3. Kozycz Kamil – TS ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 02-05.12.2018 r. Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 18-21.11.2018 r. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 30.09-03.10.2018 r. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 07.07-17.07.2018 – Zakopane, COS – zgrupowanie szkoleniowe 17.07-18.07.2018 – Veszprem (Węgry) – mecze towarzyskie (HUN – POL) 1. Balcerek Dawid – UKS Olimp Grodków – SMS Gdańsk 2. Baliga Oskar – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 3. Czarnecki ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur. w 2000 r. i mł.) na konsultację szkoleniową, która obędzie się w Warszawie w terminie 23.06-01.07.2018 roku. 1. Baliga Oskar – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 2. Czarnecki Michał – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce 3. Dadej Wojciech – KS Energetyk Gryfino – SMS Gdańsk ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur. 2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 18.02-19.02.2018 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie 19.02-26.02.2018 – Cetniewo, COS – zgrupowanie szkoleniowe 23.02-25.02.2018 – Cetniewo, COS – mecze międzypaństwowe (POL-LTU) 1. Baliga Oskar – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 2. Czarnecki Michał – MSPR ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry  narodowej juniorów  (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: 04-06.08.2017 – Płock – zgrupowanie szkoleniowe 06.08-20.08.2017 – Tbilisi, Gruzja – Mistrzostwa Świata Juniorów 1. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A. – SMS Gdańsk 2. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 3. Milewski Michał – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: 20-26.07.2017 r. – Władysławowo, COS – zgrupowanie szkoleniowe 27.07-31.07.2017 – Oslo (Norwegia) – Turniej Międzypaństwowy (NOR/DEN/SWE/POL) 1. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A. – SMS Gdańsk 2. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 3. Milewski ... Czytaj więcej »