Strona główna | Powołania | Powołania Mężczyźni | Powołania Juniorzy Młodsi

Powołania Juniorzy Młodsi

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

bramkarz

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 02-05.12.2018 r. Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

26.07.2018 Warszawa
Pilka reczna
Zgrupowanie Reprezentacji Polski U18
Foto Adam Starszynski / PressFocus

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 18-21.11.2018 r. Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Wałach_Miłosz (2)

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w Płocku w terminie 30.09-03.10.2018 r. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

Jurasik_slider

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: 23.09-29.09.2018 – Pruszków – zgrupowanie szkoleniowe 24.09.2018 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie 1. Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Kielce 2. Bączek Miłosz – KS VIVE Kielce – SMS Kielce 3. Bykowski Igor – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

zprp-660x330

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w terminie 20-29.08.2018 roku. 1. Bączek Miłosz – KS Vive Kielce 2. Pinda Aleksander – KS Vive Kielce 3. Smulski Jakub – KS Vive Kielce 4. Surgiel Cezary – KS Vive Kielce 5. Ałaj Jakub – KS ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

Jurasik_slider

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2002 r. i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w terminie 01-11.08.2018 r. w COS Cetniewo. Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

juniorzy (Obrusiewicz) marzec 2017

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry  narodowej juniorów  (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

juniorzy ml (Obrusiewicz) www_2017

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 03-07.12.2017 – Szczyrk, COS – konsultacja szkoleniowa 08-10.12.2017 – Szczyrk, COS – Turniej Nadziei Olimpijskich (HUN, CZE, SVK, POL) 17-22.12.2017 – Cetniewo, COS – konsultacja szkoleniowa 26-30.12.2017 – Merzig (Niemcy) – Turniej Międzypaństwowy 1. Baliga Oskar – UKPR ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

juniorzy_mlodsi_Obrusiewicz_www_2017

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 19-30.10.2017 – Płock – zgrupowanie szkoleniowe 27-29.10.2017 – Płock – Turniej Międzypaństwowy (POL, MKD, BLR, CZE) 05-06.11.2017 – Warszawa – konsultacja szkoleniowa 06-09.11.2017 – Berlin (Niemcy) – Mecze Międzypaństwowe (GER-POL) 1. Dadej Wojciech – KS Energetyk Gryfino – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

juniorzy (Obrusiewicz) Kielce (09.04.17) Fot. JagnaG

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur. 2000 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych: 16.08-17.08.2017 – Warszawa, COMS – konsultację szkoleniowa 17.08-27.08.2017 – Zakopane, COS – konsultację szkoleniowa 1. Baliga Oskar – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 2. Dadej Wojciech – KS Energetyk Gryfino – SMS Gdańsk 3. Kozycz Kamil ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów

jun_tom

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych: 04-06.08.2017 – Płock – zgrupowanie szkoleniowe 06.08-20.08.2017 – Tbilisi, Gruzja – Mistrzostwa Świata Juniorów 1. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A. – SMS Gdańsk 2. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk 3. Milewski Michał – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa juniorów młodszych

juniorzy (Obrusiewicz) Kielce (07.04.17) Fot. JagnaG

Trener Piotr Obrusiewicz powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2000 r. i mł.) na konsultację szkoleniową, które odbędzie się w terminie 12-18.06.2017 r. w COS OPO Szczyrk. Czytaj więcej »