Powołania Seniorzy B

Kadra narodowa B mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn B na następujący cykl akcji szkoleniowych: 16-19.12.2019 r.              Cetniewo         – konsultacja szkoleniowa20-21.12.2019 r.                                        – mecze międzypaństwowe  (POL-ALG) Zembrzycki Mateusz – KPR GO S.A.Wałach Miłosz – KS VIVE Handball Kielce S.A.Skrzyniarz Jakub – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.Sroczyk Marcel – MKS Zagłębie Lubin S.A.Milewski ... Czytaj więcej »

Specjalistyczna konsultacja bramkarzy

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szkolenia centralnego na specjalistyczną konsultację bramkarzy, która odbędzie się w COS Cetniewo w terminie 17-20.11.2019 roku. Fot. Adam Starszyński / PressFocus / archiwum ZPRP Ałaj Jakub – KS Szczypiorniak Olsztyn – SMS KielceJastrzębski Marcel – KS SPR Chrobry S.A. – SMS KielcePoźniak Kornel – KS VIVE Kielce – SMS KielceZacharski Kacper ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa B mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 17-21.10.2019 r.  Pruszków                 – konsultacja szkoleniowa22.10.2019 r.        Sittard (Holandia)  – mecz międzypaństwowy (NED – POL)23.10.2019 r.     Panningen (Holandia) – mecz międzypaństwowy (NED–POL) Adamczyk Kamil – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.Borucki Wojciech – KS Azoty-Puławy S.A.Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.Janikowski Kelian – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.Komarzewski ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa B mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 06.06 – 16.06.2019 – Płock – zgrupowanie szkoleniowe10.06.2019 – Warszawa, COMS – okresowe badania lekarskie15.06 – 16.06.2019 – Płock – Mecze Międzypaństwowe (POL B – HUN B) Gądek Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.Janikowski Kelian – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.Komarzewski Krzysztof – ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa B mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w terminie 04-11.04.2019 r. w COS OPO Szczyrk. Czytaj więcej »

Kadra narodowa B mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na następujący zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w terminie 02-10.01.2019 r. w COS Cetniewo. Czytaj więcej »

Kadra narodowa B mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: Czytaj więcej »

Kadra narodowa B mężczyzn

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 04.06-11.06.2018 – Płock – zgrupowanie szkoleniowe 08.06-10.06.2018 – Płock – turniej międzypaństwowy (HUN, NOR, SWE, POL) 1. Kondratiuk Adrian – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A. 2. Prymlewicz Wojciech – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A. 3. Rogulski Łukasz – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A. 4. Dawydzik ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa seniorów B

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej seniorów na następujący cykl akcji szkoleniowych: 19-25.10.2017 – Gdańsk – konsultacja szkoleniowa 25-30.10.2017 – Płock – turniej towarzyski (POL B/RUS B/SVK B/LTU) 1. Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A. 2. Genda Paweł – MMTS Kwidzyn S.A. 3. Bąk Ignacy – MMTS Kwidzyn S.A. 4. Nogowski Adrian – MMTS Kwidzyn ... Czytaj więcej »

Kadra narodowa seniorów B

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników szerokiej kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych: 01.06-11.06.2017 – COS Cetniewo – konsultacja szkoleniowa 1. Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A. 2. Szczecina Krzysztof – MMTS Kwidzyn S.A. 3. Janikowski Kelian – MMTS Kwidzyn S.A. 4. Chmieliński Artur – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A. 5. Wróbel Mateusz – Wybrzeże Gdańsk ... Czytaj więcej »