Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:
26-29.12.2020 r. Jastrzębie Zdrój – konsultacja szkoleniowa + turniej
międzypaństwowy (POL, ALG, RUS)
30.12.2020 r. – 03.01.2021 r. Płock – konsultacja szkoleniowa
04-05.01.2021 r. Eskisehir (Turcja) – konsultacja szkoleniowa
06.01.2021 r. Eskisehir (Turcja) – mecz kwalifikacyjny do ME 2022 (TUR-POL)
07-08.01.2021 r. Płock – konsultacja szkoleniowa
09.01.2021 r. Płock – mecz kwalifikacyjny do ME 2022 (POL-TUR)
10-12.01.2021 r. Płock – konsultacja szkoleniowa
13-31.01.2021 r. Kair (Egipt) – Mistrzostwa Świata
- Adamski Kacper – MKS Kalisz Sp. z o.o.
- Chrapkowski Piotr – S.C. Magdeburg (GER) (od 30.12)
- Czuwara Jan – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
- Daszek Michał – SPR Wisła Płock S.A.
- Dawydzik Dawid – KS Azoty-Puławy S.A.
- Działakiewicz Szymon – KPR GO S.A.
- Fedeńczak Dawid – KS Handball Sportowa S.A.
- Gębala Maciej – SC DHfK Lipsk (GER) (od 30.12)
- Gębala Tomasz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
- Jarosiewicz Piotr – KS Azoty-Puławy S.A.
- Klimków Jan – KPR GO S.A.
- Kornecki Mateusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
- Krajewski Przemysław – SPR Wisła Płock S.A.
- Majdziński Maciej – Bergischer HC (GER) (od 30.12)
- Morawski Adam – SPR Wisła Płock S.A.
- Moryto Arkadiusz – KS VIVE Handball Kielce S.A.
- Olejniczak Michał – KS VIVE Handball Kielce S.A.
- Ossowski Arkadiusz – MMTS Kwidzyn S.A.
- Piechowski Mateusz – Ademar Leon (ESP)
- Pilitowski Maciej – MKS Kalisz Sp. z o.o.
- Przybylski Rafał – KS Azoty-Puławy S.A.
- Sićko Szymon – KS VIVE Handball Kielce S.A.
- Syprzak Kamil – Paris Saint Germain (FRA) (od 30.12)
- Walczak Patryk – RK Vardar Skopje (MKD)
- Wyszomirski Piotr – Grundfos Tatabánya KC (HUN)
- Zarzycki Maciej – KPR GO S.A.
Zawodnicy rezerwowi:
- Adamczyk Kamil – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
- Bondzior Krystian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
- Czapliński Mikołaj – SPR Wisła Płock S.A.
- Kondratiuk Adrian – Górnik Zabrze Piłka Ręczna S.A.
- Potoczny Michał – MMTS Kwidzyn S.A.
- Przytuła Damian – MMTS Kwidzyn S.A.
- Zakreta Łukasz – MKS Kalisz Sp. z o.o.
- Zembrzycki Mateusz – KS Azoty-Puławy S.A.
- Wałach Miłosz – KS VIVE Kielce
Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Jurecki Bartosz – trener asystent
Szmal Sławomir – trener współpracujący
Zieliński Michał – kierownik
Jurasz Wojciech – lekarz
Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
Kiedrowski Bartosz – fizjoterapeuta
Wicha Łukasz – trener przygotowania motorycznego
Adamska Paulina – statystyk
Habrat Paweł – psycholog
Ryckiewicz Paweł – dietetyk
I. Zbiórka zawodników dnia 26.12.2020 r. (sobota) do godz. 14.00 Hotel Dąbrówka, ul. 1 Maja 49, 44-330 Jastrzębie Zdrój.