2 listopada 2021

Specjalistyczna konsultacja szkoleniowa

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników na specjalistyczną konsultację szkoleniową, która odbędzie się w Kielcach w terminie 14-17.11.2021 r.

  1. Będzikowski Jakub – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
  2. Koc Szymon – MKS Padwa Zamość – SMS Kielce
  3. Marchewka Krystian – SKF Wisła Płock – SMS Płock
  4. Markowski Maciej – MKS Zagłębie Lubin – SMS Kielce
  5. Tokarz Jakub – MDK Pasja Bartoszyce – SMS Kwidzyn
  6. Wasiak Patryk – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  7. Widomski Andrzej – KU AZS UMCS Lublin – SMS Płock
  8. Andrzejewski Bartosz – SPR Wybrzeże Gdańsk
  9. Jagielski Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk
  10. Kamiński Oliwier – SPR Wisła Płock S.A.
  11. Tomczak Wiktor – Wybrzeże Gdańsk Handball S.A.
  12. Wątroba Konrad – MKS Pałac Młodzieży Tarnów

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Biskup Wiktor – KS Azoty-Puławy S.A. – SMS Kwidzyn
  2. Hornik Szymon – SPR Górnik Zabrze – SMS Płock
  3. Lewczyk Filip – MDK Pasja Bartoszyce – SMS Kwidzyn
  4. Mielczarski Piotr – UKS Bursa-Puławy – SMS Kielce
  5. Pepliński Marcin – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Kielce
  6. Pstrąg Eryk – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Kwidzyn
  7. Stolarski Michał – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Płock
  8. Wleklak Kuba – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Kielce
  9. Wojnecki Olaf – SPR Wisła Płock S.A. – SMS Płock
  10. Bykowski Igor – SPR Górnik Zabrze
  11. Cięciwa Ryszard – KS AGH Kraków
  12. Iskra Patryk – MKS Zagłębie Lubin S.A.
  13. Safiejko Michał – OKPR Warmia Olsztyn

Kadra szkoleniowa:
Rombel Patryk – trener główny
Skórski Michał – trener współpracujący
Lijewski Krzysztof – trener współpracujący
Kamiński Łukasz – fizjoterapeuta

Zbiórka zawodników w dniu 14.11.2021 r. (niedziela) do godz. 13.30, Dworek Binkowski, ul. Wojciecha Szczepaniaka 40, 25-118 Kielce.
Kluby macierzyste w porozumieniu z rodzicami (opiekunami prawnymi) winny zapewnić zawodnikom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest