4 grudnia 2021

Życzenia dla PGNiG od Prezesa ZPRP

Z okazji Barbórki, Prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce Henryk Szczepański  złożył życzenia Prezesowi, Zarządowi i Pracownikom PGNiG.

– W dniu Świętej Barbary – Patronki Górników – życzę Panu, całemu Zarządowi, wszystkim Pracownikom Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa oraz  Spółek Grupy Kapitałowej PGNiG wszystkiego najlepszego – zdrowia, realizacji planów, samych sukcesów oraz wszelkiej  – osobistej i zawodowej – pomyślności. Przede wszystkim jednak życzę Państwu bezpiecznej pracy, codziennego szacunku otoczenia i uznania wielkiej roli, jaką pełni PGNiG na polskim i międzynarodowym rynku paliwowo – energetycznym – napisał Prezes ZPRP w liście do Pana Pawła Majewskiego – Prezesa Zarządu Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.

Henryk Szczepański wyraził też podziękowanie za konsekwentne wspieranie polskiej piłki ręcznej, codzienną współpracę i zaangażowanie.

 – PGNiG jest ważnym i cenionym mecenasem polskiej kultury i polskiego sportu. Jesteśmy zaszczyceni, dumni i wdzięczni, że tak uznana w Polsce i na świecie marka wspiera jedną z najbardziej popularnych, emocjonujących, narodowych dyscyplin sportu. W tym wyjątkowym dniu chciałbym przekazać Panu ogromne podziękowania od całej Rodziny Piłki Ręcznej – także Reprezentacji Polski – za konsekwentne  wspieranie polskiego szczypiorniaka, otwartość, profesjonalizm Zespołu PGNiG, który operacyjnie współpracuje ze Związkiem Piłki Ręcznej w Polsce oraz życzliwość i rozumienie naszych potrzeb. Proszę przyjąć wyrazy naszej wdzięczności, szacunku oraz szczere i najlepsze życzenia – podkreślił Prezes ZPRP.

Barbórka to tradycyjne święto górnicze, obchodzone w Polsce 4 grudnia, w dniu św. Barbary z Nikomedii, patronki dobrej śmierci i trudnej pracy. Poza górnikami Barbórkę obchodzą także geolodzy i inne osoby wykonujące zawody związane z poszukiwaniem paliw kopalnych.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest